Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Розклад по станції Марганець (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
142
Маріуполь Одеса з 29/10/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3 05:52 05:54 17:32
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя з 28/10/2018 щоденно, крім 6-30/11/2018 05:59 06:01 07:50
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя 6-30/11/2018 щоденно 06:22 06:24 07:50
142
Одеса Маріуполь з 28/10/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 09:39 09:41 19:02
73
Москва Кур. Кривий Ріг з 28/10/2018 щоденно, крім 13,15,19,21,27,29/11, 3,5/12/2018 10:56 10:58 13:38
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя з 28/10/2018 щоденно, крім 6-30/11, 3,5/12/2018 13:06 13:11 14:52
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя 6-30/11/2018 щоденно, крім 13,15,19,21,27,29/11/2018 13:06 13:11 14:52
120
Запоріжжя, Кривий Ріг Львів з 28/10/2018 щоденно, крім 14,16,20,22,28,30/11, 4,6/12/2018 13:29 13:34 12:32
74
Кривий Ріг Москва Кур. 19,21/11/2018 13:40 13:42 11:25
74
Кривий Ріг Москва Кур. з 28/10/2018 щоденно, крім 14,16,19-22,28,30/11, 4,6/12/2018 13:40 13:42 11:25
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ 6-30/11/2018 щоденно 19:16 19:19 07:57
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ з 28/10/2018 щоденно, крім 6-30/11/2018 19:16 19:19 05:56