Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Розклад по станції Марганець (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
190
Генічеськ Кривий Ріг Гол. 10/06-12/09/2018 по парних, при двох непарних 28,30,1,4 04:41 04:43 07:43
502
Генічеськ Кривий Ріг 2/06/2018 04:41 04:43 07:43
472
Бердянск Кривий Ріг 11/06-17/09/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 05:26 05:28 08:06
142
Маріуполь Одеса з 25/03/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3 05:52 05:54 17:32
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Генічеськ 22/06-1/09/2018 по п'ятницях та суботах 05:59 06:01 11:45
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя 25/03-21/06 та з 2/09/2018 щоденно; 22/06-1/09/2018 по понеділках, вівторках, середах, четвергах та неділях 05:59 06:01 07:50
142
Одеса Маріуполь з 26/03/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 09:39 09:41 19:02
73
Москва Кур. Кривий Ріг 31/05, 4,6/06/2018 11:47 11:49 14:35
73
Москва Кур. Кривий Ріг 28,29,30/05/2018 11:47 11:49 14:35
73
Москва Кур. Кривий Ріг з 30/03/2018 щоденно, крім 20-24,28-31/05, 4,6,21,22,24,25,26/06, 1-5/07, 8-12/07, 15-18/07/2018 11:47 11:49 14:35
73
Москва Кур. Кривий Ріг 20-24/05/2018 щоденно 11:47 11:49 14:35
73
Москва Кур. Кривий Ріг 21,22/06, 24-26/06, 1-5/07, 8-12/07, 15-18/07/2018 щоденно 12:33 12:36 15:30
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя з 25/03/2018 щоденно 13:06 13:11 14:52
120
Запоріжжя, Кривий Ріг Львів з 25/03/2018 щоденно 13:29 13:34 12:32
74
Кривий Ріг Москва Кур. з 25/03/2018 щоденно 14:34 14:36 11:25
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Генічеськ Київ 24/06-2/09/2018 по суботах та неділях 19:16 19:19 05:55
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Генічеськ Київ 23/06/2018 19:16 19:19 05:55
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ 1/04-22/06 та з 3/09/2018 щоденно; 23/06-2/09/2018 по понеділках, вівторках, середах, четвергах та п'ятницях 19:16 19:19 05:55
552
Кривий Ріг Бердянск 10/06-16/09/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 20:59 21:01 05:07
244
Кривий Ріг Гол. Генічеськ 9/06-9/09/2018 по непарних, при двох непарних 29,1,3 21:41 21:43 04:05
514
Кривий Ріг Геничеськ 1/06/2018 21:41 21:43 04:05