Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Козятин-1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
47
Кишинеу Москва 5/02-6/04/2019 по вівторках, четвергах, суботах, неділях; з 7/04/2019 щоденно 00:02 00:04 16:50
109
Херсон Львів 23-29/03/2019 по непарних 00:11 00:13 08:20
109
Херсон Львів з 30/03/2019 щоденно; 23/01-29/03/2019 по непарних (крім 23-29/03/2019), при двох непарних 31,3 00:11 00:13 08:20
41
Дніпро Трускавець 22,25-29/03/2019 щоденно 00:18 00:30 11:11
41
Дніпро Трускавець цілий рік щоденно, крім 18-22/03, 25-29/03/2019 00:18 00:30 11:11
41
Дніпро Трускавець 18-21/03/2019 00:18 00:30 11:11
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 11,13,15,17/02/2019 01:31 01:33 14:03
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 9/12/2018 по непарних (крім 11,13,15,17/02/2019), при двох непарних 29,31,3,5 01:31 01:33 13:28
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький цілий рік щоденно 01:43 01:45 05:13
778
безпересадковий вагон
Шостка Хмельницький цілий рік щоденно 01:43 01:45 05:13
341
Москва Кишинеу цілий рік щоденно 01:56 01:58 17:33
58
Ковель Одеса 9/12/2018-29/05/2019 та з 17/09/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1; 31/05-16/09/2019 щоденно 01:45 02:16 10:12
58
Одеса Ковель 10/12/2018-30/05/2019 та з 18/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2; 1/06-17/09/2019 щоденно 02:10 02:35 10:50
139
Київ Кам'янець-Подільський з 23/12/2018 по непарних, при двох непарних 29,1,3 02:12 02:40 08:57
133
Івано-Франківськ Миколаїв 22,23,25,26,28,29/03/2019 02:33 02:55 17:24
133
Івано-Франківськ Миколаїв з 10/12/2018 щоденно, крім 19,22,25,28/02, 3,6,9,12,15,18/03, 21-30/03, 2,5,8,11,14,17/04/2019 02:33 02:55 16:47
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 1-31/02/03/06/07/09/10/2019 по непарних; 2-30/01/04/05/08/2019, 2/11-6/12/2019 по парних 03:17 03:19 05:28
150
Ворохта Кременчук 2-30/02/03/06/07/09/10/2019 по парних; 1-31/01/04/05/08/2019, 1/11-7/12/2019 по непарних 03:17 03:19 12:10
140
Кам'янець-Подільський Київ з 24/12/2018 по парних, при двох непарних 30,2,4 03:09 03:37 05:52
94
Мінськ Одеса 11/12/2018-28/05/2019 та 20/09-6/12/20219 по вівторках, п"ятницях; 1/06-19/09/2019 щоденно 03:35 03:39 11:26
134
Миколаїв Івано-Франківськ з 9/12/2018 щоденно, крім 15,18,21,24,27/02, 2,5,8,11,14,17,20,22-29/03, 1,4,7,10,13,16/04/2019 03:26 03:48 13:35
134
Миколаїв Івано-Франківськ 22,24,25,27,28/03/2019 03:26 03:48 13:35
219
Київ Чернівці 8,10/03/2019 03:54 03:56 17:12
86
Новоолексіївка Львів 24/12/2018-10/03/2019 по парних; з 13/03/2019 по непарних (крім 23-29/03/2019), при двох непарних 29,31,3 04:40 04:42 12:49
86
Новоолексіївка Львів 23-29/03/2019 по непарних 04:48 04:50 12:49
127
Харків Ковель 9/12/2018-9/03/2019 по непарних; з 12/03/2019 по парних (крім 22-28/03/2019); при двох непарних 28,30,2 04:48 05:12 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 24/12/2018-10/03/2019 по парних; з 13/03/2019 по непарних (крім 23-29/03/2019), при двох непарних 29,31,3 04:48 05:12 13:36
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ 19/02-30/03/2019 щоденно 05:11 05:13 07:27
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ цілий рік щоденно, крім 19/02-30/03/2019 05:14 05:16 07:27
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ цілий рік щоденно 05:22 05:24 07:33
127
Харків Ковель 26,28/03/2019 05:02 05:24 13:36
127
Харків Ковель 22,24/03/2019 05:02 05:24 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 23-29/03/2019 по непарних 05:02 05:24 13:36
380
безпересадковий вагон ("БУКОВИНА")
Бухарест Київ 9/12/2018 - 8/12/2019 по неділях 05:48 05:50 08:06
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ цілий рік щоденно 05:48 05:50 08:06
73
Москва Львів до 31/03/2019 щоденно; з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 06:26 06:28 13:31
870
Шепетівка Київ цілий рік щоденно 06:42 06:54 09:42
758
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Могилів-Подільський Київ цілий рік по суботах, понеділках та четвергах 07:02 07:04 09:20
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ цілий рік щоденно 07:02 07:04 09:20
688
безпересадковий вагон
Березине Київ цілий рік по суботах та неділях 07:24 07:26 09:55
146
Ізмаїл Київ цілий рік щоденно 07:24 07:26 09:55
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 16/01/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 07:37 07:39 16:26
207
Ужгород Київ 20,27/02, 6,8,10,13/03/2019 07:38 07:40 10:32
748
(ІНТЕРСІТІ)
Тернопіль Київ 1-27/02, 1-31/03, 1-29/06, 1-31/07, 1-29/09, 1-31/10/2019 по непарних; 2-30/04/05/08/11, 2-14/12/2019 по парних 08:16 08:17 10:03
868
Жмеринка Київ цілий рік щоденно 08:38 08:44 11:36
55
Москва Жмеринка, Хмельницький з 5/02/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 08:47 08:50 12:42
138
Лисичанськ Хмельницький 25,26,27/03/2019 09:01 09:03 12:04
138
Лисичанськ Хмельницький цілий рік щоденно, крім 25,26,27/03/2019 09:01 09:03 12:04
70
Маріуполь Львів цілий рік щоденно 09:10 09:12 17:00
70
Львів Маріуполь цілий рік щоденно, крім 15-19,22-30/03/2019 09:23 09:25 06:30
70
Львів Маріуполь 23,25,26,27/03/2019 09:23 09:25 06:30
70
Львів Маріуполь 28/03/2019 09:23 09:25 06:30
70
Львів Маріуполь 15-19/03/2019 щоденно 09:23 09:25 06:30
70
Львів Маріуполь 22,24/03/2019 09:23 09:25 06:30
70
Львів Маріуполь 29,30/03/2019 09:23 09:25 06:30
250
Чернівці Київ 17,24/02, 3,8,10,17/03/2019 09:31 09:33 12:32
47
Москва Кишинеу 6/02-7/04/2019 по середах, п'ятницях, неділях, понеділках; з 8/04/2019 щоденно 10:48 10:50 00:06
61
Кишинеу С.петербург цілий рік по непарних, при двох непарних 27,1,3 10:30 10:52 11:44
191
Київ Львів 8,10/03/2019 10:34 10:57 17:49
861
Київ Шепетівка 10,30/03/2019 10:42 11:00 13:41
861
Київ Шепетівка цілий рік по суботах та неділях, крім 10,30/03/2019 10:42 11:00 13:37
887
Коростень Вінниця цілий рік щоденно, крім понеділків 11:09 11:11 12:09
223
Київ Одеса 8,10/03/2019 11:21 11:23 18:35
23
Москва Одеса з 6/02/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 11:44 11:46 19:50
341
Кишинеу Москва цілий рік щоденно 11:52 11:54 05:24
293
Київ Хмельницький 18,25/02, 4,11,18/03/2019 12:14 12:16 15:10
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця з 9/12/2018 по суботах та неділях 12:14 12:16 13:08
204
Жмеринка Київ 7/03/2019 12:32 12:34 14:47
220
Чернівці Київ 8,10/03/2019 12:32 12:34 14:47
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми з 9/12/2018 по суботах та неділях 14:40 14:42 21:34
890
Вінниця Коростень цілий рік щоденно, крім понеділків 14:48 14:50 17:35
885
Київ Рівне цілий рік щоденно 15:05 15:17 20:18
74
Львів Москва до 30/03/2019 щоденно; з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 16:27 16:29 10:41
862
Шепетівка Київ цілий рік по суботах та неділях 16:38 16:50 19:34
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь цілий рік щоденно 16:49 16:51 22:52
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Могилів-Подільський цілий рік по середах, п'ятницях та неділях 16:49 16:51 21:42
867
Київ Жмеринка цілий рік щоденно 17:01 17:03 19:16
249
Київ Чернівці 22/02, 1,7,9,15/03/2019 17:17 17:25 08:15
294
Хмельницький Київ 22/02, 1,7,15/03/2019 17:05 17:25 19:59
772
безпересадковий вагон
Хмельницький Шостка цілий рік щоденно 17:33 17:35 01:13
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ цілий рік щоденно 17:33 17:35 19:40
224
Одеса Київ 8,10/03/2019 17:45 17:49 20:31
747
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Тернопіль 2-28/02, 2-30/03, 2-30/06, 2-30/07, 2-30/09, 2-30/10/2019 по парних; 1-29/04, 1-31/05, 1-31/08, 1-29/11, 1-13/12/2019 по непарних 18:22 18:23 22:42
88
Ковель Новоолексіївка 9/12/2018-9/03/2019 по непарних; з 12/03/2019 по парних (крім 22-28/03/2019), при двох непарних 28,30,2 18:14 18:36 11:00
88
Ковель Новоолексіївка 22-28/03/2019 по парних 18:14 18:36 11:00
86
Львів Новоолексіївка 9/12/2018-9/03/2019 по непарних; з 12/03/2019 по парних (крім 22-28/03/2019), при двох непарних 28,30,2 18:55 18:57 11:00
86
Львів Новоолексіївка 22-28/03/2019 по парних 18:55 18:57 11:00
61
С.петербург Кишинеу цілий рік по непарних, при двох непарних 29,3,5 19:01 19:25 07:54
192
Львів Київ 8,10/03/2019 19:24 19:26 21:44
207
Київ Ужгород 19,26/02, 5,7,9,12/03/2019 19:29 19:33 10:04
203
Київ Жмеринка 11/03/2019 19:29 19:33 21:33
869
Київ Шепетівка з 14/12/2018 по п"ятницях 19:50 20:02 22:26
145
безпересадковий вагон
Київ Березине цілий рік по п`ятницях та суботах 20:10 20:12 11:06
145
Київ Ізмаїл цілий рік щоденно 20:10 20:12 10:57
138
Хмельницький Лисичанськ цілий рік щоденно 20:42 20:44 13:45
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород 19/02-30/03/2019 щоденно 20:50 20:55 10:40
81
безпересадковий вагон
Київ Кошице 19/02-30/03/2019 щоденно 20:50 20:55 13:54
81
безпересадковий вагон
Київ Кошице 9/12/2018 - 12/12/2019 щоденно, крім 19/02-30/03/2019 20:50 20:55 13:54
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород цілий рік щоденно, крім 19/02-30/03/2019 20:50 20:55 10:40
879
Коростень Козятин 9/12/2018-2/06/2019 та з 1/09/2019 по неділях 21:10 21:10
56
Хмельницький, Жмеринка Москва з 4/02/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 21:20 21:37 14:30
117
безпересадковий вагон ("БУКОВИНА")
Київ Бухарест 14/12/2018 - 6/12/2019 по п"ятницях 22:08 22:10 22:43
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці цілий рік щоденно 22:08 22:10 07:57
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець цілий рік щоденно 22:17 22:19 08:02
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 2-30/02/03/06/07/09/10/2019 по парних; 1-31/01/04/05/08/2019, 1/11-5/12/2019 по непарних 22:28 22:30 11:56
150
Кременчук Ворохта 1-31/02/03/06/07/09/10/2019 по непарних; 2-30/01/04/05/08/2019, 2/11-6/12/2019 по парних 22:28 22:30 11:56
94
Одеса Мінськ 12/12/2018-29/05/2019 та 21/09-7/12/2019 по середах, суботах; 2/06-20/09/2019 щоденно 22:30 22:32 13:44
24
Одеса Москва з 5/02/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:44 22:46 15:30
128
Ковель Харків 10/12/2018-8/03/2019 по парних; з 11/03/2019 по непарних (крім 23-29/03/2019), при двох непарних 27,29,1 22:25 22:52 12:12
128
Ковель Харків 23-29/03/2019 по непарних 22:25 22:52 12:12
42
Трускавець Дніпро 22-29/03/2019 щоденно 23:23 23:25 09:25
42
Трускавець Дніпро цілий рік щоденно, крім 22-29/03/2019 23:23 23:25 09:22
110
Львів Херсон з 30/03/2019 щоденно; 22/01-20/03/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:51 23:53 10:51
110
Львів Херсон 22-28/03/2019 по парних; 29/03/2019 23:51 23:53 10:58