Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Розклад по станції Шепетівка-1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
29
Київ Ужгород з 26/03/2018 по парних, при двох непарних 30,20,4 00:56 00:58 09:20
29
Київ Ужгород 26/12/2017-24/03/2018 по парних, при двох непарних 30,20,4 00:57 00:59 09:20
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Харків Ужгород 26/01/2018 01:15 01:17 11:50
97
Київ Ковель цілий рік щоденно 01:26 01:28 07:32
98
Ковель Київ цілий рік щоденно 01:41 01:43 05:58
46
Лисичанськ Ужгород з 25/12/2017 щоденно, крім 15/02-1/03/2018 03:15 03:17 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 15/02-1/03/2018 щоденно 03:15 03:17 14:25
860
Шепетівка Київ цілий рік щоденно 03:48 09:51
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Ужгород Харків 28/01/2018 04:04 04:14 19:30
43
Івано-Франківськ Київ,чернігів 20/12/2017-20/01/2018 щоденно 04:30 04:32 12:34
43
Івано-Франківськ Київ цілий рік щоденно, крім 20/12/2017-20/01/2018 04:30 04:32 08:46
84
Одеса Ковель 10/12/2017-2/06/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:50 04:52 10:18
218
Рахів Київ 21,28/01/2018 04:46 05:01 09:15
29
Ужгород Київ 25/12/2017-23/03/2018 по непарних, при двох непарних 31,3,5 06:23 06:25 10:16
29
Ужгород Київ цілий рік по непарних (крім 25/12/2017-23/03/2018), при двох непарних 31,3,5 06:23 06:25 10:16
45
Ужгород Лисичанськ з 25/12/2017 щоденно 06:58 07:00 04:15
86
Новоолексіївка Ковель 18/12/2017-24/03/2018 та з 30/10/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 07:34 07:37 13:32
127
Харків Ковель з 25/12/2017 по непарних (крім 15,17,19,21,23,25,27/02, 1/03/2018), при двох непарних 29,31,3 07:34 07:37 13:32
127
Харків Ковель 15,17,19,21,23,25,27/02, 1/03/2018 07:34 07:37 13:32
73
безпересадковий вагон
Москва Ковель цілий рік щоденно 09:34 09:36 14:55
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 25/12/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 10:15 10:25 15:15
847
Київ Рівне до 2/02/2018 щоденно 13:14 13:24 15:05
847
Київ Рівне з 3/02/2018 щоденно 13:16 13:26 15:05
841
Київ Шепетівка до 28/01/2018 по суботах та неділях 13:53 13:53
841
Київ Шепетівка з 3/02/2018 по суботах та неділях 13:55 13:55
842
Шепетівка Київ цілий рік по суботах та неділях 14:17 19:29
78
безпересадковий вагон
Ковель Москва цілий рік щоденно 14:56 14:58 10:41
88
Ковель Новоолексіївка 11/12/2017-23/03/2018 та з 29/10/2018 по непарних, при двох непарних 27,29,1 15:46 15:48 10:50
848
Рівне Київ цілий рік щоденно 16:56 17:10 22:11
855
Київ Рівне цілий рік щоденно 18:06 18:18 20:13
217
Київ Рахов 19,26/01/2018 19:23 19:40 07:07
128
Ковель Харків цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 19:56 19:58 12:09
819
Київ Шепетівка з 15/12/2017 по п'ятницях 22:18 22:18
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 14,16,18,20,22,24,26,28/02/2018 22:01 22:20 14:16
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 24/12/2017 по парних (крім 14,16,18,20,22,24,26,28/02/2018), при двох непарних 30,1,2,4 22:01 22:20 13:32
823
Київ Шепетівка з 15/12/2017 по п'ятницях 22:46 22:46
856
Рівне Шепетівка цілий рік щоденно 22:49 22:49
44
Чернігів,київ Івано-Франківськ 21/12/2017-21/01/2018 щоденно 23:19 23:21 05:43
44
Київ Івано-Франківськ цілий рік щоденно, крім 21/12/2017-21/01/2018 23:19 23:21 05:43
84
Ковель Одеса 11/12/2017-1/06/2018 по непарних, при двох непарних 27,29,1 23:32 23:34 10:25