Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Розклад по станції Шепетівка-1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
84
("ГОЛУБІ ОЗЕРА")
Ковель Одеса 10/06-30/09/2017 щоденно; 1-27/10/2017 по непарних 00:45 00:47 11:27
97
("СВІТЯЗЬ")
Київ Ковель 10/06-28/10/2017 щоденно 01:27 01:29 07:40
97
("СВІТЯЗЬ")
Київ Ковель з 29/10/2017 щоденно 01:27 01:29 07:35
98
("СВІТЯЗЬ")
Ковель Київ з 26/03/2017 щоденно 01:41 01:43 05:58
768
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Луцьк Київ з 26/03/2017 щоденно 01:54 02:09 06:04
99
("ЗАКАРПАТТЯ")
Ужгород Київ з 26/03/2017 щоденно 02:51 02:53 07:18
133
Івано-Франківськ Миколаїв 2/06-30/07/2017 по парних, 1/08/2017 (крім 16,26/06, 6,18,30/07/2017); з 2/09/2017 по 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29 числах кожного місяця 03:01 03:03 20:31
133
Івано-Франківськ Миколаїв 4-30/08/2017 по парних 03:01 03:03 20:31
860
Шепетівка Київ з 12/06/2017 щоденно 03:49 09:54
43
Івано-Франківськ Київ 7/06-28/10/2017 щоденно 04:30 04:39 08:51
43
Івано-Франківськ Київ з 26/03/2017 щоденно, крім 7/06-28/10/2017 04:30 04:39 08:51
84
("ГОЛУБІ ОЗЕРА")
Одеса Ковель 10/06-1/10/2017 щоденно; з 2/10/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:54 04:59 10:22
253
безпересадковий вагон
Чоп Київ 2/09/2017 05:20 05:22 10:05
213
Тячів Київ 2/09/2017 05:20 05:22 10:05
213
Тячів Київ 12/06-30/07/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:20 05:22 10:05
13
Ужгород Київ 11/06-29/07/2017, з 29/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 05:20 05:22 10:05
213
Солотвино Київ з 30/10/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:20 05:22 10:05
232
Генічеськ Івано-Франківськ 31/07-11/09/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 05:52 05:54 13:11
232
Генічеськ Івано-Франківськ 11/06-29/07/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 05:52 05:54 13:11
213
Солотвино Київ 18-28/10/2017 по парних 05:52 05:59 10:49
213
Тячів Київ 2/08-16/10/2017 по парних (крім 2/09/2017), при двох непарних 30,2,4 05:52 05:59 10:49
253
безпересадковий вагон
Чоп Київ 2/08-28/10/2017 по парних (крім 2/09/2017), при двох непарних 30,2,4 05:52 05:59 10:49
13
Ужгород Київ 1/08-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 05:52 05:59 10:49
134
Миколаїв Івано-Франківськ 3-29/08/2017 по непарних 06:20 06:22 15:46
134
Миколаїв Івано-Франківськ 7/04-28/05/2017 та з 1/09/2017 по 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28 числах кожного місяця; 1/06-31/07/2017 по непарних, крім 15,25/06, 5,17,29/07/2017 06:20 06:22 15:40
88
Новоолексіївка Ковель 22/05-28/10/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:28 07:30 13:32
793
безпересадковий вагон
Харків Луцьк 16/05-26/10/2017 по парних , при двох непарних 28,2,4 07:28 07:30 11:01
73
Москва Ковель з 26/03/2017 щоденно 10:10 10:12 15:20
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 25/03/2017 по непарних (крім 13/07-27/10/2017), при двох непарних 29,31,1,3 10:46 10:51 15:59
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 13-31/07/2017 по непарних 10:46 10:51 16:01
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 1/08-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 10:46 10:51 16:01
847
Київ Рівне з 26/03/2017 щоденно 12:59 13:15 14:54
841
Київ Шепетівка з 26/03/2017 по суботах та неділях 13:31 13:31
842
Шепетівка Київ з 11/12/2016 по суботах та неділях 14:17 19:28
88
Ковель Новоолексіївка 15/05-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 15:26 15:32 10:10
88
безпересадковий вагон
Луцьк Харків 15/05-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,3,5 15:26 15:32 08:17
78
Ковель Москва з 26/03/2017 щоденно 15:36 15:41 10:43
848
Рівне Київ з 26/03/2017 щоденно 16:52 17:06 21:59
855
Київ Рівне з 26/03/2017 щоденно 17:56 18:10 20:03
767
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Луцьк з 26/03/2017 щоденно 19:14 19:29 22:00
823
Київ Шепетівка з 31/03/2017 по п'ятницях 19:38 19:38
99
("ЗАКАРПАТТЯ")
Київ Ужгород з 11/12/2016 щоденно 22:07 22:09 08:12
819
Київ Шепетівка з 16/06/2017 по п'ятницях 22:16 22:16
856
Рівне Шепетівка з 10/06/2017 щоденно 22:39 22:39
214
Київ Тячів 21/05-29/07/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:59 23:01 12:47
214
Київ Солотвино з 3/05/2017 по непарних (крім 21/05-27/10/2017), при двох непарних 29,1,3 22:59 23:01 13:42
214
Київ Солотвино 17-27/10/2017 по непарних 22:59 23:01 12:37
13
Київ Ужгород 4/05-30/07/2017, з 28/10/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:59 23:01 09:51
13
Київ Ужгород 2/08-26/10/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:59 23:01 09:51
214
Київ Тячів 1-29/08/2017 по непарних 22:59 23:01 11:40
214
Київ Тячів 1/09-15/10/2017 по непарних 22:59 23:01 11:40
214
безпересадковий вагон
Київ Чоп 1/08-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:59 23:01 09:16
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 14/07-28/10/2017 по парних (крім 2/08-28/10/2017), при двох непарних 30,1,2,4 23:12 23:16 13:55
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 2/08-28/10/2017 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 23:13 23:16 13:55
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 10/06/2017 по парних (крім 14/07-28/10/2017), при двох непарних 30,1,2,4 23:12 23:16 13:55
43
Київ Івано-Франківськ з 11/12/2016 щоденно 23:15 23:17 05:44
84
("ГОЛУБІ ОЗЕРА")
Ковель Одеса з 29/10/2017 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 23:29 23:31 09:56
231
Івано-Франківськ Генічеськ 12/06-30/07/2017 по парних, при двох непарних 30,1,4,6 23:39 23:46 17:30
231
Івано-Франківськ Генічеськ 1/08/2017, 4/08-12/09/2017 по парних, при двох непарних 30,1,4,6 23:39 23:46 17:30