Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Розклад по станції Шепетівка-1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
239
Київ Ужгород 18/04-6/05/2018 по середах, п'ятницях та неділях; 28,30/04/2018 00:24 00:37 10:56
29
Київ Ужгород з 25/03/2018 щоденно, крім 19-24/05/2018 00:57 00:59 09:20
29
Київ Львів 19-24/05/2018 щоденно 00:57 00:59 04:01
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Харків Ужгород 27/04/2018 01:15 01:17 11:50
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Харків Ужгород 30/04, 4/05/2018 01:15 01:17 11:50
97
Київ Ковель з 25/03/2018 щоденно, крім 27/04, 1/05/2018 01:26 01:28 07:32
97
Київ Ковель 27/04, 1/05/2018 01:26 01:35 07:32
98
Ковель Київ з 25/03/2018 щоденно 01:41 01:43 06:00
46
Лисичанськ Ужгород з 25/03/2018 щоденно, крім 27/04, 1/05, 19-24/05/2018 03:15 03:17 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 19-24/05/2018 щоденно 03:15 03:17 14:00
860
Шепетівка Київ з 25/03/2018 щоденно 03:38 09:52
46
Лисичанськ Ужгород 27/04, 1/05/2018 03:45 03:47 14:25
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Ужгород Харків 28/04, 1,6/05/2018 04:04 04:14 19:30
43
Івано-Франківськ Київ з 25/03/2018 щоденно 04:30 04:32 08:48
84
Одеса Ковель 26/03-2/06/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:50 04:52 10:32
218
Рахів Київ 28/04, 1/05/2018 04:46 05:01 09:22
239
Ужгород Київ 19/04-7/05/2018 по четвергах, суботах та понеділках; 29/04, 1/05/2018 05:18 05:33 10:09
29
Ужгород Київ з 25/03/2018 щоденно, крім 20-25/05/2018 06:23 06:25 10:16
29
Львів Київ 20-25/05/2018 щоденно 06:23 06:25 10:16
45
Ужгород Лисичанськ 20-24/05/2018 щоденно 06:58 07:00 04:15
45
Ужгород Лисичанськ з 25/03/2018 щоденно, крім 20-24/05/2018 06:58 07:00 04:15
88
Новоолексіївка Ковель 26/03-26/10/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 07:34 07:37 13:39
127
Харків Ковель з 25/03/2018 по непарних , при двох непарних 29,31,3 07:34 07:37 13:39
86
Новоолексіївка Ковель з 28/10/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 07:34 07:37 13:32
243
Київ Львів 28/04, 1/05/2018 09:52 10:07 14:20
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 25/03/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 10:15 10:25 14:58
73
безпересадковий вагон
Москва Ковель з 25/03/2018 щоденно 10:35 10:37 15:42
197
Київ Ковель 27/04, 1/05/2018 12:26 12:28 16:53
793
Київ Рівне з 3/04/2018 щоденно 12:39 12:52 14:28
841
Київ Шепетівка з 25/03/2018 по суботах та неділях; 1,28/05/2018; відмінено 29/04, 27/05/2018 13:49 13:49
842
Шепетівка Київ з 25/03/2018 по суботах та неділях; 1,28/05/2018; відмінено 29/04, 27/05/2018 14:17 19:29
244
Львів Київ 28/04, 1/05/2018 14:25 14:40 19:05
198
Ковель Київ 27/04, 1/05/2018 15:05 15:07 19:53
88
Ковель Новоолексіївка 25/03-27/10/2018 по непарних, при двох непарних 27,29,1 15:28 15:32 10:25
78
безпересадковий вагон
Ковель Москва з 25/03/2018 щоденно 15:38 15:40 10:41
88
Ковель Новоолексіївка з 29/10/2018 по непарних, при двох непарних 27,29,1 15:46 15:48 10:50
794
Рівне Київ з 25/03/2018 щоденно 16:42 16:54 21:39
855
Київ Рівне з 25/03/2018 щоденно 18:06 18:18 20:13
217
Київ Рахов 27,30/04/2018 19:23 19:40 06:56
128
Ковель Харків з 26/03/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 19:56 19:58 12:09
819
Київ Шепетівка з 30/03/2018 по п'ятницях; відмінено 20/04/2018 22:19 22:19
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 16,20,22,24,28,30/05/2018 22:01 22:20 13:28
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 26/03/2018 по парних (крім 16,20,22,24,28,30/05/2018) , при двох непарних 30,1,2,4 22:01 22:20 13:28
823
Київ Шепетівка з 30/03/2018 по п'ятницях 22:46 22:46
856
Рівне Шепетівка цілий рік щоденно 22:49 22:49
43
Київ Івано-Франківськ з 25/03/2018 щоденно 23:19 23:21 05:43
84
Ковель Одеса 11-23/04/2018 по непарних 23:32 23:34 10:45
84
Ковель Одеса 25/03-1/06/2018 по непарних (крім 11-23/04/2018), при двох непарних 27,29,1 23:32 23:34 10:25