Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Розклад по станції Шепетівка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
29
Київ Ужгород 20/08-27/10/2018 щоденно 00:57 00:59 09:20
29
Київ Ужгород з 28/10/2018 щоденно 01:03 01:05 09:20
97
Київ Ковель 25/03-27/10/2018 щоденно, крім 12,15/10/2018 01:26 01:28 07:32
97
Київ Ковель з 28/10/2018 щоденно 01:26 01:28 07:32
97
Київ Ковель 12,15/10/2018 01:26 01:35 07:32
98
Ковель Київ 29/09-27/10/2018 щоденно 01:41 01:43 06:00
98
Ковель Київ з 28/10/2018 щоденно 01:41 01:43 06:02
860
Шепетівка Київ 27/08-27/10/2018 щоденно 03:38 09:52
870
Шепетівка Київ з 28/10/2018 щоденно 03:38 09:52
46
Лисичанськ Ужгород з 28/10/2018 щоденно, крім 30/10/2018 03:24 03:40 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 12,15/10/2018 03:19 03:40 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 29/09-27/10/2018 щоденно, крім 9,12,15,25,26/10/2018; відмінено 22/10/2018 03:19 03:40 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 25,26/10/2018 03:15 03:40 14:25
46
Сватове Ужгород 30/10/2018 03:24 03:40 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 9/10/2018 03:15 03:40 14:25
43
Івано-Франківськ Київ 25/03-27/10/2018 щоденно 04:30 04:32 08:48
43
Івано-Франківськ Київ з 28/10/2018 щоденно 04:30 04:32 08:48
84
Одеса Ковель 18/09-26/10/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:50 04:52 10:32
84
Одеса Ковель з 28/10/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:50 04:53 10:50
29
Ужгород Київ з 28/10/2018 щоденно 06:19 06:21 10:17
29
Ужгород Київ 20/08-27/10/2018 щоденно 06:23 06:25 10:16
45
Ужгород Лисичанськ з 29/10/2018 щоденно 06:55 07:05 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 7/09-27/10/2018 щоденно; відмінено 20/10/2018 06:55 07:05 04:15
45
Ужгород Сватове 28/10/2018 06:55 07:05 02:45
127
Харків Ковель 25/10/2018 07:36 07:38 14:07
88
Новоолексіївка Ковель 14,16,18/10/2018 07:36 07:38 14:07
127
Харків Ковель 11/08-19/10/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3 07:36 07:38 13:39
127
Харків Ковель 27/10/2018 07:36 07:38 13:39
88
Новоолексіївка Ковель 6-26/10/2018 по парних (крім 14,16,18/10/2018), при двох непарних 28,30,2 07:36 07:38 13:39
127
Харків Ковель 21,23/10/2018 07:36 07:38 14:07
88
Новоолексіївка Ковель 2,4/10/2018 07:36 07:38 14:07
86
Новоолексіївка Ковель 30/10, 4,6,8,18/11/2018 07:36 07:40 14:07
127
Харків Ковель 1,11,13,15/11/2018 07:36 07:40 14:07
88
Новоолексіївка Ковель 28/10/2018 07:36 07:40 14:07
86
Новоолексіївка Ковель 2/11, 10/11-8/12/2018 по парних (крім 18/11/2018), при двох непарних 28,30,2 07:36 07:40 13:36
127
Харків Ковель з 29/10/2018 по непарних (крім 1,11,13,15/11/2018), при двох непарних 29,31,3 07:36 07:40 13:36
73
безпересадковий вагон
Москва Ковель з 29/10/2018 щоденно, крім 30/10, 1,4,6,8,11,13,15,18/11/2018 09:29 09:31 14:52
73
безпересадковий вагон
Москва Ковель 28,30/10, 1,4,6,8,11,13,15,18/11/2018 09:29 09:31 16:50
73
безпересадковий вагон
Москва Ковель 4,7,9,11,14,16,18,21,23,25/10/2018 10:35 10:37 16:46
73
безпересадковий вагон
Москва Ковель до 27/10/2018 щоденно, крім 4,7,9,11,14,16,18,21,23,25/10/2018 10:35 10:37 15:42
197
Київ Ковель 13/10/2018 12:26 12:28 16:53
793
Київ Рівне 3/04-27/10/2018 щоденно 12:39 12:52 14:28
793
Київ Рівне з 28/10/2018 щоденно 12:39 12:52 14:28
861
Київ Шепетівка з 28/10/2018 по суботах та неділях 13:49 13:49
841
Київ Шепетівка 25/03-27/10/2018 по суботах та неділях 13:49 13:49
842
Шепетівка Київ 25/03-27/10/2018 по суботах та неділях 14:17 19:29
862
Шепетівка Київ з 28/10/2018 по суботах та неділях 14:17 19:34
78
безпересадковий вагон
Ковель Москва з 28/10/2018 щоденно 15:01 15:03 10:41
198
Ковель Київ 13/10/2018 15:05 15:07 19:53
88
Ковель Новоолексіївка 1-15/10/2018 по непарних 15:28 15:32 10:50
88
Ковель Новоолексіївка 25/03-27/10/2018 по непарних (крім 1-15/10/2018 ), при двох непарних 27,29,1 15:28 15:32 10:25
78
безпересадковий вагон
Ковель Москва до 27/10/2018 щоденно 15:38 15:40 10:41
88
Ковель Новоолексіївка 29/10-7/12/2018 по непарних (крім 7-29/11/2018), при двох непарних 27,29,1 15:45 15:49 10:50
88
Ковель Новоолексіївка 7-29/11/2018 по непарних 15:45 15:49 10:50
794
Рівне Київ з 28/10/2018 щоденно 16:40 16:52 21:39
794
Рівне Київ 1/08-27/10/2018 щоденно 16:42 16:54 21:39
855
Київ Рівне 25/03-27/10/2018 щоденно 18:06 18:18 20:13
885
Київ Рівне з 28/10/2018 щоденно 18:08 18:20 20:13
128
Ковель Харків 16,18/10/2018 19:56 19:58 12:13
128
Ковель Харків 22,24,26/10/2018 19:56 19:58 12:09
128
Ковель Харків 2/11/2018 19:56 19:58 12:12
128
Ковель Харків з 28/10/2018 по парних (крім 2,6-30/11/2018), при двох непарних 28,30,2 19:56 19:58 12:12
128
Ковель Харків 20/10/2018 19:56 19:58 12:09
128
Ковель Харків 22,24,26/10/2018 19:56 19:58 12:09
128
Ковель Харків 6-30/11/2018 по парних (крім 12,14,16/11/2018) 19:56 19:58 12:12
128
Ковель Харків 12,14,16/11/2018 19:56 19:58 12:12
819
Київ Шепетівка 30/03-26/10/2018 по п'ятницях 22:19 22:19
899
Київ Шепетівка з 2/11/2018 по п'ятницях 22:24 22:24
823
Київ Шепетівка з 30/03/2018 по п'ятницях 22:46 22:46
886
Рівне Шепетівка з 28/10/2018 щоденно 22:49 22:49
856
Рівне Шепетівка до 27/10/2018 щоденно 22:49 22:49
43
Київ Івано-Франківськ 25/03-27/10/2018 щоденно 23:19 23:21 05:43
43
Київ Івано-Франківськ з 28/10/2018 щоденно 23:19 23:21 05:43
84
Ковель Одеса з 29/10/2018 по непарних (крім 29/10, 5,7,9,19/11/2018), при двох непарних 27,29,1 23:32 23:34 10:14
84
Ковель Одеса 29/10, 5,7,9,19/11/2018 23:32 23:34 10:14
84
Ковель Одеса 1,3,5,15,17,19/10/2018 23:32 23:34 10:25
84
Ковель Одеса 7-27/10/2018 по непарних (крім 15,17,19/10/2018), при двох непарних 27,29,1 23:32 23:34 10:25