Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Розклад по станції Шепетівка-1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
231
Івано-Франківськ Генічеськ 24/08-12/09/2017 по парних, при двох непарних 30,1,4,6 00:33 00:58 19:10
231
Івано-Франківськ Дніпро 15/09-1/10/2017 по непарних 00:33 00:58 12:38
84
("ГОЛУБІ ОЗЕРА")
Ковель Одеса 17/08/2017 00:45 00:47 12:04
84
("ГОЛУБІ ОЗЕРА")
Ковель Одеса 10/06-23/08/2017 щоденно, крім 17/08/2017 00:45 00:47 11:27
84
("ГОЛУБІ ОЗЕРА")
Ковель Одеса 24/08-30/09/2017 щоденно; 1-27/10/2017 по непарних 00:47 00:49 11:27
97
("СВІТЯЗЬ")
Київ Ковель з 29/10/2017 щоденно 01:27 01:29 07:35
97
("СВІТЯЗЬ")
Київ Ковель 10/06-28/10/2017 щоденно 01:27 01:29 07:40
98
("СВІТЯЗЬ")
Ковель Київ 26/03-22/08/2017 щоденно 01:41 01:43 05:58
98
("СВІТЯЗЬ")
Ковель Київ з 23/08/2017 щоденно 01:41 01:43 06:05
768
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Луцьк Київ 26/03-22/08/2017 щоденно 01:54 02:09 06:04
768
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Луцьк Київ з 23/08/2017 щоденно 01:54 02:09 05:58
99
("ЗАКАРПАТТЯ")
Ужгород Київ 26/03-23/08/2017 щоденно 02:51 02:53 07:18
99
("ЗАКАРПАТТЯ")
Ужгород Київ з 24/08/2017 щоденно 02:51 02:53 07:18
133
Івано-Франківськ Миколаїв з 2/09/2017 по 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29 числах кожного місяця 03:01 03:03 20:31
133
Івано-Франківськ Миколаїв 4-28/08/2017 по парних, крім 12,22/08/2017; додатково 3,6,9,12,15,18,21,27/09, 3,9,18,21,24,27/10/2017 03:01 03:03 20:31
860
Шепетівка Київ 12/06-23/08/2017 щоденно 03:49 09:54
860
Шепетівка Київ з 24/08/2017 щоденно 03:49 09:50
212
Ворохта Київ 20/08/2017 04:19 04:21 08:44
43
Івано-Франківськ Київ 7/06-28/10/2017 щоденно 04:30 04:39 08:51
43
Івано-Франківськ Київ з 26/03/2017 щоденно, крім 7/06-28/10/2017 04:30 04:39 08:51
84
("ГОЛУБІ ОЗЕРА")
Одеса Ковель 10/06-1/10/2017 щоденно; з 2/10/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:54 04:59 10:22
232
Генічеськ Івано-Франківськ 13-21/08/2017 по непарних 05:52 05:54 13:12
13
Ужгород Київ 1-21/08/2017 по непарних 05:52 05:59 10:49
232
Дніпро Івано-Франківськ 14-30/09/2017 по парних 05:52 05:54 13:11
213
Тячів Київ 8/09-16/10/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:52 05:59 10:48
253
безпересадковий вагон
Чоп Київ 24/08-28/10/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:52 05:59 10:48
253
безпересадковий вагон
Чоп Київ 2-22/08/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:52 05:59 10:49
213
Тячів Київ 24/08-6/09/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:52 05:59 10:48
13
Ужгород Київ з 23/08/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 05:52 05:59 10:48
213
Солотвино Київ з 18/10/2017 по парних 05:52 05:59 10:48
213
Тячів Київ 2-22/08/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:52 05:59 10:49
232
Генічеськ Івано-Франківськ 23/08-11/09/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 05:52 05:54 13:11
134
Миколаїв Івано-Франківськ 3-27/08/2017 по непарних, крім 11,21/08/2017; додатково 2,5,8,11,14,17,20,26/09, 2,8,14,17,20,23,26/10/2017 06:20 06:22 15:46
134
Миколаїв Івано-Франківськ з 1/09/2017 по 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28 числах кожного місяця 06:20 06:22 15:40
793
безпересадковий вагон
Харків Луцьк 16/05-26/10/2017 по парних (крім 16,18/08, 4/09/2017), при двох непарних 28,2,4; відмінено 12,14/09/2017 07:28 07:30 11:01
88
Новоолексіївка Ковель 22/05-28/10/2017 по парних (крім 16,18/08, 2,4,6,8/09/2017), при двох непарних 30,2,4 07:28 07:30 13:32
88
Новоолексіївка Ковель 16,18/08/2017 07:28 07:30 13:32
793
безпересадковий вагон
Харків Луцьк 16,18/08/2017 07:28 07:30 11:01
793
безпересадковий вагон
Харків Луцьк 4/09/2017 07:28 07:30 11:01
88
Новоолексіївка Ковель 2,4,6,8/09/2017 07:28 07:30 14:25
73
Москва Ковель 26/03-22/08/2017 щоденно 10:10 10:12 15:20
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 29/08/2017 10:15 10:37 16:01
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 27/08/2017 10:15 10:37 16:01
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 23/08/2017 по непарних (крім 27,29/08/2017), при двох непарних 29,31,1,3 10:15 10:37 16:01
73
Москва Ковель з 23/08/2017 щоденно, крім 3,4,5,6,7,8/09/2017 10:24 10:26 15:30
73
Москва Ковель 3,4,5,6,7,8/09/2017 10:24 10:26 17:00
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 21/08/2017 10:46 10:51 16:01
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 1-19/08/2017 по непарних 10:46 10:51 16:01
847
Київ Рівне з 26/03/2017 щоденно 12:59 13:15 14:54
841
Київ Шепетівка з 26/03/2017 по суботах та неділях; 24/08/2017; відмінено 26/08/2017 13:31 13:31
842
Шепетівка Київ з 11/12/2016 по суботах та неділях; 24/08/2017; відмінено 26/08/2017 14:17 19:28
88
Ковель Новоолексіївка 25,27,29/09/2017 15:26 15:32 10:15
88
безпересадковий вагон
Луцьк Харків 15/05-27/10/2017 по непарних (крім 15,17/08/2017), при двох непарних 29,3,5; відмінено 13,15/09/2017 15:26 15:32 08:17
88
Ковель Новоолексіївка 15/05-21/08/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 15:26 15:32 10:10
88
безпересадковий вагон
Луцьк Харків 15,17/08/2017 15:26 15:32 08:34
88
Ковель Новоолексіївка 23/08-27/10/2017 по непарних (крім 25,27,29/09/2017), при двох непарних 29,1,3 15:26 15:32 10:10
78
Ковель Москва з 26/03/2017 щоденно 15:36 15:41 10:43
848
Рівне Київ з 24/08/2017 щоденно 16:52 17:06 22:01
848
Рівне Київ 26/03-23/08/2017 щоденно 16:52 17:06 21:59
855
Київ Рівне з 26/03/2017 щоденно 17:56 18:10 20:03
767
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Луцьк з 26/03/2017 щоденно 19:14 19:29 22:00
823
Київ Шепетівка з 31/03/2017 по п'ятницях; 23/08/2017; відмінено 25/08/2017 19:38 19:38
99
("ЗАКАРПАТТЯ")
Київ Ужгород 11/12/2016-23/08/2017 щоденно 22:07 22:09 08:12
819
Київ Шепетівка 16/06-19/08/2017 по п'ятницях; 23/08/2017 22:16 22:16
99
("ЗАКАРПАТТЯ")
Київ Ужгород з 24/08/2017 щоденно 22:18 22:20 08:12
819
Київ Шепетівка 1/09/2017 22:27 22:27
819
Київ Шепетівка 24/08-4/09/2017 по п'ятницях 22:27 22:27
856
Рівне Шепетівка 10/06-23/08/2017 щоденно 22:39 22:39
856
Рівне Шепетівка з 24/08/2017 щоденно 22:54 22:54
214
безпересадковий вагон
Київ Чоп 25/08-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:58 23:00 09:16
13
Київ Ужгород з 24/08/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:58 23:00 09:51
214
Київ Тячів 25,27,29/08/2017 22:58 23:00 11:40
214
Київ Тячів 1,3,5/09/2017 22:58 23:00 11:40
214
Київ Солотвино з 17/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:58 23:00 12:39
214
Київ Тячів 7/09-15/10/2017 по непарних 22:58 23:00 11:42
13
Київ Ужгород 2-22/08/2017 по парних 22:59 23:01 09:51
214
Київ Тячів 1-23/08/2017 по непарних 22:59 23:01 11:40
214
безпересадковий вагон
Київ Чоп 1-23/08/2017 по непарних 22:59 23:01 09:16
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 16,18,20/08/2017 23:13 23:16 13:55
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 24/08/2017 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 23:13 23:16 13:55
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 22/08/2017 23:13 23:16 13:55
43
Київ Івано-Франківськ з 24/08/2017 щоденно 23:15 23:17 05:44
43
Київ Івано-Франківськ 11/12/2016-22/08/2017 щоденно 23:15 23:17 05:44
231
Івано-Франківськ Генічеськ 4-22/08/2017 по парних 23:39 23:46 17:30