Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Розклад по станції Шепетівка-1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
29
Київ Ужгород 16,18/12/2017 00:56 00:58 09:20
29
Київ Ужгород з 20/12/2017 по парних, при двох непарних 30,20,4 00:56 00:58 09:20
29
Київ Ужгород 10,12,14/12/2017 00:56 00:58 09:20
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Харків Ужгород 12,15,19,22/12/2017 01:15 01:17 11:50
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Харків Ужгород 27,30/12/2017, 4,7/01/2018 01:15 01:17 11:50
97
Київ Ковель цілий рік щоденно; відмінено 31/12/2017, 6/01/2018 01:26 01:28 07:32
98
Ковель Київ цілий рік щоденно; відмінено 31/12/2017, 6/01/2018 01:41 01:43 05:58
46
Лисичанськ Ужгород 10/12, з 25/12/2017 щоденно 03:15 03:17 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 11-24/12/2017 щоденно 03:15 03:17 14:25
860
Шепетівка Київ цілий рік щоденно 03:48 09:51
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Ужгород Харків 13,17,20,23/12/2017 04:04 04:14 19:37
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Ужгород Харків 28/12/2017, 1,5,8/01/2018 04:04 04:14 19:30
43
Івано-Франківськ Київ,чернігів 20/12/2017-20/01/2018 щоденно 04:30 04:32 12:34
43
Івано-Франківськ Київ цілий рік щоденно, крім 20/12/2017-20/01/2018 04:30 04:32 08:46
218
Рахів Київ 10,17,23,25,28,30/12/2017, 2,4,6,8,10,12,14/01/2018 04:46 05:01 09:15
84
Одеса Ковель 10/12/2017-2/06/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:50 04:52 10:18
232
Запоріжжя Львів 23,25,27,29/12/2017, 1,3,5,7,9,11/01/2018 05:54 05:56 10:38
29
Ужгород Київ цілий рік по непарних, при двох непарних 31,3,5 06:23 06:25 10:16
45
Ужгород Лисичанськ з 25/12/2017 щоденно 06:58 07:00 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 10-24/12/2017 щоденно 06:58 07:00 04:25
127
Харків Ковель 11,13,15/12/2017 07:34 07:37 13:32
127
Харків Ковель 17,19,21,23/12/2017 07:34 07:37 13:32
86
Новоолексіївка Ковель 12,14,16/12/2017 07:34 07:37 13:32
86
Новоолексіївка Ковель 18/12/2017-24/03/2018 та з 30/10/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 07:34 07:37 13:32
127
Харків Ковель з 25/12/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,3 07:34 07:37 13:32
73
безпересадковий вагон
Москва Ковель цілий рік щоденно 09:34 09:36 14:55
77
Київ Ковель цілий рік щоденно 09:34 09:36 14:55
243
Київ Львів 30/12/2017, 8/01/2018 09:52 10:07 14:20
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 25/12/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3; відмінено 31/12/2017 10:15 10:25 15:15
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 11-23/12/2017 по непарних 10:15 10:25 15:15
197
Київ Ковель 23,25,29,31/12/2017, 5,6,9/01/2018 12:49 12:51 16:53
847
Київ Рівне цілий рік щоденно 13:14 13:24 15:05
841
Київ Шепетівка цілий рік по суботах та неділях; відмінено 16,17/12/2017 13:53 13:53
842
Шепетівка Київ цілий рік по суботах та неділях; відмінено 16,17/12/2017 14:17 19:29
198
Ковель Київ 23,25,29/12/2017, 1,5,7,9/01/2018 14:37 14:50 19:53
244
Львів Київ 30/12/2017, 8/01/2018 14:45 15:06 19:46
78
Ковель Київ цілий рік щоденно 14:56 14:58 19:05
78
безпересадковий вагон
Ковель Москва цілий рік щоденно 14:56 14:58 10:41
88
Ковель Новоолексіївка 11/12/2017-23/03/2018 та з 29/10/2018 по непарних, при двох непарних 27,29,1 15:46 15:48 10:50
848
Рівне Київ цілий рік щоденно 16:56 17:10 22:11
855
Київ Рівне цілий рік щоденно 18:06 18:18 20:13
217
Київ Рахов 15,22,24,27,29/12/2017, 1,3,5,7,9,11,13/01/2018 19:23 19:40 07:07
128
Ковель Харків цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 19:56 19:58 12:09
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 24/12/2017 по парних, при двох непарних 30,1,2,4; відмінено 1/01/2018 22:01 22:20 13:32
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 10-22/12/2017 по парних 22:01 22:20 13:46
819
Київ Шепетівка з 15/12/2017 по п'ятницях 22:18 22:18
823
Київ Шепетівка з 15/12/2017 по п'ятницях 22:46 22:46
856
Рівне Шепетівка цілий рік щоденно 22:49 22:49
44
Чернігів,київ Івано-Франківськ 21/12/2017-21/01/2018 щоденно 23:19 23:21 05:43
44
Київ Івано-Франківськ цілий рік щоденно, крім 21/12/2017-21/01/2018 23:19 23:21 05:43
84
Ковель Одеса 11/12/2017-1/06/2018 по непарних, при двох непарних 27,29,1 23:32 23:34 10:25