Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Розклад по станції Шепетівка-1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
29
Київ Ужгород з 26/03/2018 щоденно 00:56 00:58 09:20
29
Київ Ужгород 26/12/2017-16/02/2018 по парних, при двох непарних 30,20,4; 17/02-25/03/2018 щоденно 00:57 00:59 09:20
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Харків Ужгород 7,10/03/2018 01:15 01:17 11:50
225
Київ Ужгород 19,21,25/02/2018 01:15 01:17 11:50
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Харків Ужгород 20,23,27/02/2018 01:15 01:17 11:50
97
Київ Ковель цілий рік щоденно 01:26 01:28 07:32
98
Ковель Київ цілий рік щоденно 01:41 01:43 05:58
46
Лисичанськ Ужгород з 25/12/2017 щоденно, крім 15/02-15/03/2018 03:15 03:17 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 15/02-15/03/2018 щоденно 03:15 03:17 14:25
860
Шепетівка Київ цілий рік щоденно 03:48 09:51
225
Ужгород Київ 20,22,26/02/2018 04:04 04:14 08:37
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Ужгород Харків 21,25,28/02/2018 04:04 04:14 19:30
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Ужгород Харків 8,11/03/2018 04:04 04:14 19:37
43
Івано-Франківськ Київ цілий рік щоденно 04:30 04:32 08:46
218
Рахів Київ 25/02, 8,11/03/2018 04:46 05:01 09:15
84
Одеса Ковель 10/12/2017-2/06/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:50 04:52 10:18
29
Ужгород Київ з 25/03/2018 щоденно 06:23 06:25 10:16
29
Ужгород Київ 25/12/2017-17/02/2018 по непарних, при двох непарних 31,3,5; 18/02-24/03/2018 щоденно 06:23 06:25 10:16
45
Ужгород Лисичанськ 1-14/03/2018 щоденно 06:58 07:00 04:25
45
Ужгород Лисичанськ з 25/12/2017 щоденно, крім 1-14/03/2018 06:58 07:00 04:15
86
Новоолексіївка Ковель 18/12/2017-24/03/2018 та з 30/10/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 07:34 07:37 13:32
127
Харків Ковель 15/02-15/03/2018 по непарних 07:34 07:37 13:32
127
Харків Ковель з 25/12/2017 по непарних (крім 15/02-15/03/2018), при двох непарних 29,31,3 07:34 07:37 13:32
73
безпересадковий вагон
Москва Ковель до 24/03/2018 щоденно 09:34 09:36 14:55
243
Київ Львів 7,8,11/03/2018 09:52 10:07 14:20
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 3-15/03/2018 по непарних 10:15 10:25 15:15
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 25/12/2017 по непарних (крім 3-15/03/2018) , при двох непарних 29,31,1,3 10:15 10:25 15:15
73
безпересадковий вагон
Москва Ковель з 25/03/2018 щоденно 10:35 10:37 15:42
197
Київ Ковель 7,11/03/2018 12:30 12:42 16:53
793
Київ Рівне 27/02-24/03/2018 щоденно, крім 8,11/03/2018 12:40 12:52 14:28
847
Київ Рівне 3-26/02/2018 щоденно 13:16 13:26 15:05
841
Київ Шепетівка з 3/02/2018 по суботах та неділях; 8/03/2018; відмінено 3,10/03/2018 13:55 13:55
842
Шепетівка Київ цілий рік по суботах та неділях 14:17 19:29
198
Ковель Київ 7,11/03/2018 14:37 14:50 19:53
244
Львів Київ 7,8,11/03/2018 14:45 15:06 19:46
78
безпересадковий вагон
Ковель Москва до 24/03/2018 щоденно 14:56 14:58 10:41
78
безпересадковий вагон
Ковель Москва з 25/03/2018 щоденно 15:38 15:40 10:41
88
Ковель Новоолексіївка 11/12/2017-23/03/2018 та з 29/10/2018 по непарних, при двох непарних 27,29,1 15:46 15:48 10:50
794
Рівне Київ 27/02-24/03/2018 щоденно, крім 8,11/03/2018 16:42 16:54 21:36
848
Рівне Київ до 26/02/2018 щоденно 16:56 17:10 22:11
855
Київ Рівне цілий рік щоденно 18:06 18:18 20:13
217
Київ Рахов 23/02, 7,10/03/2018 19:23 19:40 07:07
128
Ковель Харків цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 19:56 19:58 12:09
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 24/12/2017 по парних (крім 14/02-14/03/2018), при двох непарних 30,1,2,4 22:01 22:20 13:32
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 14,16,18,20,22,24,26,28/02/2018 22:01 22:20 14:16
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 2-14/03/2018 по парних 22:01 22:20 13:46
819
Київ Шепетівка з 15/12/2017 по п'ятницях; 7/03/2018; відмінено 9/03/2018 22:18 22:18
823
Київ Шепетівка з 15/12/2017 по п'ятницях; 7/03/2018; відмінено 9/03/2018 22:46 22:46
856
Рівне Шепетівка цілий рік щоденно 22:49 22:49
44
Київ Івано-Франківськ цілий рік щоденно 23:19 23:21 05:43
84
Ковель Одеса 11/12/2017-1/06/2018 по непарних, при двох непарних 27,29,1 23:32 23:34 10:25