Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Розклад по станції Київ-Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
749
(ІНТЕРСІТІ)
Івано-Франківськ Київ цілий рік щоденно 17:11 17:11
7
Івано-Франківськ Київ з 25/03/2018 щоденно 09:04 09:04
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Івано-Франківськ Харків 23,25,31/10, 7/11/2018 04:16 04:36 11:16
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Івано-Франківськ Харків 17/10/2018 04:16 04:36 11:19
43
Івано-Франківськ Київ з 25/03/2018 щоденно 08:48 08:48
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 18/10/2018 04:16 04:36 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка з 26/03/2018 по парних (крім 20,24,26,30/09, 2,4,8,10,16,18/10/2018), при двох непарних 28,30,2 04:16 04:36 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 4,8/10/2018 04:16 04:36 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 10/10/2018 04:16 04:36 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 16/10/2018 04:16 04:36 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 20,24,26,30/09, 2/10/2018 04:16 04:36 15:55
146
Ізмаїл Київ з 25/03/2018 щоденно 09:43 09:43
369
Баку Київ з 21/04/2018 по суботах 11:46 11:46
228
Бердянськ Київ 12-30/09/2018 по парних 10:26 10:26
226
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Бердянськ Київ 23,24,25,26,27/10/2018 11:40 11:40
226
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Бердянськ Київ з 26/03/2018 щоденно, крім 23,24,25,26,27/10/2018 11:40 11:40
688
безпересадковий вагон
Березине Київ з 7/04/2018 по суботах та неділях 09:43 09:43
380
безпересадковий вагон ("БУКОВИНА")
Бухарест Київ 10/12/2017 - 2/12/2018 по неділях 08:06 08:06
147
безпересадковий вагон
Відень Київ 26/05/2018 - 8/12/2018 щоденно 17:11 17:11
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Суми 7/09-27/10/2018 по п'ятницях, суботах та неділях 16:47 17:09 21:33
68
Варшава Київ 2/09-20/10/2018 щоденно 11:02 11:02
68
Варшава Київ 21/10-8/12/2018 щоденно 11:02 11:02
143
Ворохта Кременчук 11-29/09/2018 по непарних 05:51 06:12 12:10
144
Ворохта Кременчук 1-31/10/2018 по непарних; 2/11-8/12/2018 по парних 05:51 06:12 12:10
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 10-28/09/2018 по парних 05:51 05:51
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 1/11-7/12/2018 по непарних; 30/09-30/10/2018 по парних 05:51 05:51
743
(ІНТЕРСІТІ+)
Дарниця, Київ Львів з 10/12/2017 щоденно 17:24 17:34 22:40
201
Дніпро Київ 20/09/2018 04:54 04:54
79
("ДНІПРО")
Дніпро Київ з 25/03/2018 щоденно 06:59 06:59
11
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург 23/06-1/10/2018 по непарних (крім 27/09/2018), при двох непарних 27,29,1 12:15 13:48 12:21
11
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург 19-27/10/2018 по непарних, при двох непарних 27,29,1 10:26 13:48 12:21
11
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург 3-17/10/2018 по непарних 10:26 13:48 12:21
11
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург з 29/10/2018 по непарних , при двох непарних 27,29,1 09:35 12:45 12:21
11
безпересадковий вагон
Дніпро С.петербург 27/09/2018 12:15 13:48 12:21
248
Житомир, Київ Одеса 16/06-30/09/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 15:35 16:36 05:21
104
Жмеринка Маріуполь 15-23/09/2018 по суботах та неділях 18:35 18:55 11:45
828
Жмеринка Київ з 25/03/2018 щоденно 11:31 11:31
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 17-21/09, 24-28/09/2018 щоденно 22:50 22:50
738
Запоріжжя Київ 17-21/09, 24-28/09/2018 щоденно 16:33 16:33
736
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 1-15/10/2018 щоденно, крім вівторків, субот 06:12 06:12
738
Запоріжжя Київ 2/10/2018 16:33 16:33
736
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 25/03/2018 щоденно, крім вівторків, субот та 1-15/10/2018 06:10 06:10
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 2/10/2018 22:50 22:50
738
Запоріжжя Київ з 25/03/2018 щоденно, крім 17-21/09, 24-28/09, 2,17/10/2018 16:33 16:33
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ 17/10/2018 22:50 22:50
738
Запоріжжя Київ 17/10/2018 16:33 16:33
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Запоріжжя Київ з 25/03/2018 щоденно, крім 17-21/09, 24-28/09, 2,17/10/2018 22:50 22:50
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ з 7/09/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 05:55 05:55
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ 1-15/10/2018 щоденно 06:07 06:07
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ з 25/03/2018 щоденно 08:30 08:30
140
Кам'янець-Подільський Київ цілий рік по парних, при двох непарних 30,2,4 05:39 05:39
370
Київ Баку з 6/08/2018 по понеділках, крім 8,15/10/2018 14:37 04:10
370
Київ Баку 8,15/10/2018 14:37 04:10
84
Київ Маріуполь з 15/09/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 16:26 10:14
84
Київ Маріуполь 1-15/10/2018 щоденно 16:26 10:14
104
Київ Маріуполь з 24/09/2018 щоденно (крім 1-15/10/2018); 15-23/09/2018 по понеділках,вівторках,середах,четвергах,п"ятницях 18:55 11:45
104
Київ Маріуполь 1-15/10/2018 щоденно 18:55 11:45
763
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Одеса з 25/03/2018 щоденно 16:35 23:46
7
Київ Івано-Франківськ з 25/03/2018 щоденно, крім 10-28/09/2018 22:27 07:30
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ до 27/09/2018 щоденно 14:07 22:10
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ з 28/09/2018 щоденно 14:00 22:10
7
Київ Івано-Франківськ 10-28/09/2018 щоденно 22:27 08:00
226
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Бердянськ 1-15/10/2018 щоденно 17:00 11:50
226
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Бердянськ 23,24,25,26,27/10/2018 17:00 11:50
226
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Бердянськ з 25/03/2018 щоденно, крім 1-15/10, 23,24,25,26,27/10/2018 17:00 11:50
228
Київ Бердянськ 11-29/09/2018 по непарних 19:38 10:45
117
безпересадковий вагон ("БУКОВИНА")
Київ Бухарест 8/12/2017 - 30/11/2018 по п"ятницях, крім 21,28/09/2018 20:05 22:47
117
безпересадковий вагон ("БУКОВИНА")
Київ Бухарест 21,28/09/2018 20:05 22:47
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 28/09/2018 - 7/12/2018 щоденно 14:00 11:21
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 25/03/2018 - 27/09/2018 щоденно 14:07 11:21
38
Київ Запоріжжя з 25/03/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 21:10 06:32
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 2/10/2018 07:13 14:42
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 1-16/10/2018 щоденно, крім 2/10/2018 07:13 14:28
736
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 1-15/10/2018 щоденно, крім вівторків, субот 14:47 22:04
38
Київ Запоріжжя 1-15/10/2018 щоденно 21:10 06:35
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 26,27,28/09/2018 07:13 14:28
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя 17-21/09, 24,25/09/2018 щоденно 07:13 14:38
732
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 25/03/2018 щоденно, крім 17-21/09, 24-28/09, 1-16/10/2018 07:13 14:23
736
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Запоріжжя з 25/03/2018 щоденно, крім вівторків, субот та 1-15/10/2018 14:47 21:58
97
Київ Ковель з 25/03/2018 щоденно 21:23 07:32
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кропивницький 1-15/10/2018 щоденно 17:48 22:41
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кропивницький з 25/03/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 17:48 22:35
141
Київ Львів з 25/03/2018 щоденно 15:47 04:40
86
("БЕЛЫЙ АИСТ")
Київ Мінськ 10/10/2018; будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 22:09, потім митний і паспортний контроль! 22:34 11:06
86
("БЕЛЫЙ АИСТ")
Київ Мінськ 17-21/09/2018 щоденно; будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 22:09, потім митний і паспортний контроль! 22:34 12:32
86
("БЕЛЫЙ АИСТ")
Київ Мінськ з 25/03/2018 щоденно (крім 17-21/09, 10/10/2018); будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 22:09, потім митний і паспортний контроль! 22:34 08:38
121
("МИКОЛАЇВ")
Київ Миколаїв з 25/03/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 21:39 07:42
121
("МИКОЛАЇВ")
Київ Миколаїв 1-15/10/2018 щоденно 21:39 08:21
6
Київ Москва з 25/03/2018 щоденно 20:33 10:01
148
Київ Одеса з 25/03/2018 щоденно 15:49 05:11
105
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Київ Одеса з 25/03/2018 щоденно 21:15 06:18
793
Київ Рівне з 3/04/2018 щоденно 07:55 14:28
855
Київ Рівне з 25/03/2018 щоденно 12:10 20:13
54
Київ С.петербург з 25/03/2018 по непарних (крім 27/09/2018), при двох непарних 27,29,1 13:48 12:21
54
Київ С.петербург 27/09/2018 13:48 12:21
13
Київ Солотвино 20-28/09/2018 щоденно 16:42 13:36
13
Київ Солотвино з 25/04/2018 щоденно, крім 20-28/09/2018 16:42 13:36
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Суми 7/09-27/10/2018 щоденно, крім п'ятниць, субот та неділь та 4,8,16/10/2018 17:09 21:33
780
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Суми 4,8,16/10/2018 17:09 21:52
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець з 25/03/2018 щоденно, крім 20-28/09/2018 20:12 07:59
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець 20-28/09/2018 щоденно 20:12 08:44
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород 20-28/09/2018 щоденно 21:02 13:03
29
Київ Ужгород з 20/08/2018 щоденно 21:08 09:20
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 25/03/2018 щоденно, крім 20-28/09/2018 21:02 13:03
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 10/12/2017 щоденно, крім 18-21/09, 24-28/09, 1-5/10, 8-12/10, 16,17,18,19/10/2018 06:43 11:26
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 18-21/09, 24-28/09, 1-4/10/2018 щоденно 06:43 11:28
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 5/10, 8,9,12/10/2018 06:43 11:28
726
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 10/12/2017 щоденно 18:00 22:41
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 10,11/10/2018 06:43 11:29
722
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 16,17,18,19/10/2018 06:43 11:30
64
("ОБЕРІГ")
Київ Харків з 25/04/2018 щоденно 22:22 06:25
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків 22,23/10/2018 13:31 18:20
724
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 10/12/2017 щоденно, крім 22,23/10/2018 13:31 18:11
102
Київ Херсон з 23/09/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 20:26 08:46
102
Київ Херсон 31/05-22/09/2018 щоденно 20:26 06:17
102
Київ Херсон 1-15/10/2018 щоденно 20:26 08:46
293
Київ Хмельницький 24/09/2018 10:09 15:25
771
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Хмельницький цілий рік щоденно 23:42 05:11
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці 10-29/09/2018 щоденно 20:05 07:30
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці цілий рік щоденно, крім 10-29/09/2018 20:05 07:30
249
Київ Чернівці 21/09/2018 15:21 08:15
819
Київ Шепетівка з 30/03/2018 по п'ятницях 17:00 22:19
841
Київ Шепетівка з 25/03/2018 по суботах та неділях 08:35 13:49
827
Київ Жмеринка з 25/03/2018 щоденно 14:15 19:16
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь з 25/03/2018 щоденно 16:07 00:12
126
Київ Костянтинівка з 25/03/2018 щоденно 20:20 08:35
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків 4,26/10/2018 00:22 08:55
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків 22/10/2018 00:22 08:28
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків 20-27/10/2018 щоденно, крім 26/10/2018 00:22 08:29
776
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Харків цілий рік щоденно, крім 4,20-27/10/2018 00:22 08:26
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Могилів-Подільський з 25/03/2018 по п'ятницях, неділях та середах 16:07 23:06
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон з 25/03/2018 щоденно, крім 1-16/10/2018 07:42 14:57
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон 1-16/10/2018 щоденно 07:42 15:02
778
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка цілий рік щоденно 13:39 17:54
786
Київ Шостка з 25/03/2018 щоденно 07:19 11:17
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Шостка з 25/03/2018 щоденно 20:58 01:12
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка 4/06-27/10/2018 щоденно 06:20 12:44
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Костянтинівка з 25/03/2018 щоденно, крім 4/06-27/10/2018 06:20 12:44
13
безпересадковий вагон (отменен ваг №26 с 1/09/2018)
Київ Кошице 25/04 - 7/12/2018 щоденно, крім 20-28/09/2018 16:42 13:54
13
безпересадковий вагон
Київ Кошице 20-28/09/2018 щоденно 16:42 13:54
795
Київ Кременчук 1-15/10/2018 щоденно 17:48 22:56
792
Київ Кременчук з 25/03/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 17:48 22:50
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 30/09-27/10/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 19:38 09:40
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 1-15/10/2018 щоденно 19:38 09:40
12
("СЛАВУТИЧ")
Київ Новоолексіївка 1/06-29/09/2018 щоденно 15:42 04:58
239
Київ Ужгород 21/09/2018 19:44 11:50
720
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Харків з 10/12/2017 щоденно, крім вівторків 18:33 23:33
298
Київ Херсон 10-23/09/2018 щоденно 21:52 10:37
145
безпересадковий вагон
Київ Березине з 6/04/2018 по п`ятницях та суботах 17:40 11:06
357
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Київ Тернопіль, Рахів з 25/03/2018 щоденно, крім 20-28/09, 15,16,17,22,23,24,29,30,31/10, 5,6,7/11/2018 14:34 09:43
357
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Київ Тернопіль, Рахів 20-28/09/2018 щоденно 14:34 09:43
357
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Київ Тернопіль, Коломия 15,16,17,22,23,24,29,30,31/10, 5,6,7/11/2018 14:34 05:40
823
Київ Шепетівка з 30/03/2018 по п'ятницях 17:38 22:46
67
Київ Варшава 20/10-7/12/2018 щоденно 18:30 10:59
67
Київ Варшава 1/09-19/10/2018 щоденно 18:30 11:04
202
Київ Дніпро 24/09/2018 21:42 06:20
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ 1-15/10/2018 щоденно 17:34 01:56
734
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Покровськ з 25/03/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 17:34 01:43
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль 25/03-8/12/2018 щоденно, крім 21-29/09/2018 06:52 15:03
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль 21-29/09/2018 щоденно 06:52 15:03
747
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Тернопіль з 3/09/2018 щоденно, крім субот та 21-28/09/2018 17:24 23:25
747
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Тернопіль 21-28/09/2018 щоденно, крім субот 17:24 23:31
740
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Кривий Ріг з 4/09/2018 щоденно; відмінено 1-15/10/2018 17:22 22:55
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг з 2/09/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 21:25 06:05
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Київ Кривий Ріг 1-15/10/2018 щоденно 21:25 06:10
246
Київ Покровськ 1-15/10/2018 щоденно 17:00 07:26
246
Київ Покровськ з 25/03/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 17:00 07:26
177
Київ Хмельницький 7/10/2018 06:06 13:02
177
Київ Хмельницький 26/08-2/12/2018 по неділях (крім 7/10/2018); відмінено 14,28/10/2018 05:27 13:02
177
Київ Хмельницький 15/10/2018 06:06 13:02
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 11-29/09/2018 по непарних 20:19 11:05
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 2/11-8/12/2018 по парних; 1-31/10/2018 по непарних 20:19 11:58
145
Київ Ізмаїл з 25/03/2018 щоденно 17:40 10:57
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро з 25/03/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 23:00 06:47
80
("ДНІПРО")
Київ Дніпро 1-15/10/2018 щоденно 23:00 06:55
782
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Черкаси 25/03-7/10/2018 щоденно; з 8/10/2018 по понеділках, четвергах, п"ятницях, суботах та неділях 19:16 22:40
43
Київ Івано-Франківськ з 25/03/2018 щоденно 18:50 05:43
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя з 2/09/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 19:25 07:50
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя 1-15/10/2018 щоденно 19:25 07:50
139
Київ Кам'янець-Подільський з 25/03/2018 по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:59 08:57
124
Київ Костянтинівка з 25/03/2018 щоденно 21:18 12:01
91
("ЛЬВІВ")
Київ Львів з 25/03/2018 щоденно 22:42 06:00
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Пшемисль 10/12/2017-8/12/2018 щоденно 06:00 12:25
31
Київ - Мінськ - Вільнюс - Рига 28/09, 4,12,18,26/10, 2,8,16,22,30/11, 6/12/2018; будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 13:42, потім митний і паспортний контроль! 14:07 09:06
47
Кишинеу Москва з 1/04/2018 щоденно 03:01 03:16 16:38
66
Кишинеу Москва з 25/03/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 13:00 13:20 05:08
341
Кишинеу Москва з 25/03/2018 щоденно 15:03 15:23 05:24
98
Ковель Київ 25/03-28/09/2018 щоденно 06:00 06:00
98
Ковель Київ з 29/09/2018 щоденно 06:00 06:00
78
безпересадковий вагон
Ковель Москва з 25/03/2018 щоденно 19:46 20:40 10:41
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Коломия, Тернопіль Київ 16,17,18,23,24,25,30,31/10, 1,6,7,8/11/2018 06:22 06:22
836
Коростень Київ з 25/03/2018 по неділях 19:38 19:38
126
Костянтинівка Київ з 25/03/2018 щоденно 09:07 09:07
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ з 25/03/2018 щоденно, крім 4/06-27/10/2018 22:58 22:58
712
(ІНТЕРСІТІ+)
Костянтинівка Київ 4/06-27/10/2018 щоденно 22:58 22:58
124
Костянтинівка Київ з 25/03/2018 щоденно 08:23 08:23
2
Костянтинівка Івано-Франківськ з 25/03/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3 03:40 04:00 13:08
8813
безпересадковий вагон
Кошице Київ 25/04 - 8/12/2018 щоденно 14:08 14:08
791
Кременчук Київ з 25/03/2018 щоденно 05:19 05:19
143
Кременчук Ворохта 10-28/09/2018 по парних 19:50 20:19 11:05
143
Кременчук Ворохта 30/09-30/10/2018 по парних; 1/11-7/12/2018 по непарних 19:50 20:19 11:58
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Кривий Ріг Київ з 7/09/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 05:02 05:02
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Кривий Ріг Київ 1-15/10/2018 щоденно 05:38 05:38
739
(ІНТЕРСІТІ)
Кривий Ріг Київ з 8/09/2018 щоденно; відмінено 2-16/10/2018 11:52 11:52
790
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Кропивницький Київ з 25/03/2018 щоденно 05:19 05:19
46
Лисичанськ Ужгород з 28/10/2018 щоденно 22:31 22:51 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 9/10/2018 22:31 22:51 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 25,26/10/2018 22:31 22:51 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 11/08-28/09/2018 щоденно 22:31 22:51 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 29/09-27/10/2018 щоденно, крім 9,25,26/10/2018; відмінено 22/10/2018 22:31 22:51 14:25
138
Лисичанськ Хмельницький з 31/07/2018 щоденно 06:30 07:00 12:36
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 15,17/10/2018 03:41 04:01 13:57
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 5,7,11/10/2018 03:41 04:01 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 25/10/2018 03:41 04:01 14:13
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 21/10/2018 03:41 04:01 13:31
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 9/10/2018 03:41 04:01 14:00
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 25/03/2018 по непарних (крім 19/09-3/10, 5-11/10, 15,17,21,25/10/2018), при двох непарних 29,31,3,5 03:41 04:01 13:28
112
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 19/09-3/10/2018 по непарних 03:41 04:01 13:28
142
Львів Київ з 25/03/2018 щоденно 04:46 04:46
744
(ІНТЕРСІТІ+)
Львів Київ, Дарниця з 10/12/2017 щоденно 11:15 11:23 11:39
74
Львів Москва з 25/03/2018 щоденно 19:34 20:40 10:41
92
("ЛЬВІВ")
Львів Київ з 25/03/2018 щоденно 06:49 06:49
86
("БЕЛЫЙ АИСТ")
Мінськ Київ з 24/03/2018 щоденно (крім 27/09, 10/10/2018) 08:56 08:56
86
("БЕЛЫЙ АИСТ")
Мінськ Київ 10/10/2018 08:56 08:56
86
("БЕЛЫЙ АИСТ")
Мінськ Київ 27/09/2018 08:56 08:56
94
Мінськ Одеса 17-21/09/2018 щоденно 02:14 02:39 12:38
94
Мінськ Одеса 25/09-7/12/2018 по вівторках, п"ятницях 02:15 02:35 12:38
94
безпересадковий вагон
Мінськ Херсон 17-20/09/2018 щоденно 02:14 07:42 14:57
104
Маріуполь Жмеринка 14-22/09/2018 по п'ятницях та суботах 07:15 07:30 12:13
84
Маріуполь Київ з 25/03/2018 щоденно 12:33 12:33
104
Маріуполь Київ 14-22/09/2018 по понеділках,вівторках,середах,четвергах,неділях (крім 17-21/09/2018); з 23/09/2018 щоденно, крім 24-28/09, 1-15/10/2018 07:18 07:18
104
Маріуполь Київ 24-28/09/2018 щоденно; 17-21/09/2018 по понеділках,вівторках,середах,четвергах,неділях 07:18 07:18
104
Маріуполь Київ 1-15/10/2018 щоденно 07:22 07:22
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Київ 1-15/10/2018 щоденно 05:45 05:45
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Київ з 25/03/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 05:45 05:45
758
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Могилів-Подільський Київ з 26/03/2018 по суботах, понеділках та четвергах 08:30 08:30
5
Москва Київ з 25/03/2018 щоденно 07:52 07:52
47
Москва Кишинеу з 30/04/2018 щоденно 09:16 09:36 00:50
65
Москва Кишинеу з 26/03/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 06:01 06:16 19:38
341
Москва Кишинеу з 30/04/2018 щоденно 00:26 00:46 19:17
23
Москва Одеса з 30/04/2018 щоденно 09:44 10:16 20:18
55
Москва Жмеринка, Хмельницький з 1/05/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3 06:42 07:07 13:36
73
Москва Львів 20-28/09/2018 щоденно 05:13 05:33 15:37
73
Москва Львів з 25/03/2018 щоденно, крім 20-28/09/2018 05:13 05:33 15:17
73
безпересадковий вагон
Москва Ковель 20,23,25,27,30/09, 1,2,4,7,9,11,14,16,18,21,23,25/10/2018 05:13 05:48 16:46
73
безпересадковий вагон
Москва Ковель з 25/03/2018 щоденно, крім 20,23,25,27,30/09, 1,2,4,7,9,11,14,16,18,21,23,25/10/2018 05:13 05:48 15:42
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 16-26/10/2018 щоденно 10:26 10:26
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 1-15/10/2018 щоденно 10:26 10:26
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 30/09/2018 12:15 12:15
12
("СЛАВУТИЧ")
Новоолексіївка Київ 21/06-29/09/2018 щоденно 12:15 12:15
764
(ІНТЕРСІТІ+)
Одеса Київ з 25/03/2018 щоденно 12:43 12:43
106
("ЧОРНОМОРЕЦЬ")
Одеса Київ з 25/03/2018 щоденно 07:10 07:10
148
Одеса Київ з 25/03/2018 щоденно 09:30 09:30
248
Одеса Київ, Житомир 15/06-29/09/2018 непарних, при двох непарних 27,29,1,3 08:29 08:50 11:35
94
Одеса Мінськ 22/09-8/12/2018 по середах, суботах (крім 26/09/2018) 01:40 02:12 13:44
94
Одеса Мінськ 18-21/09/2018 щоденно 01:40 02:12 15:14
94
Одеса Мінськ 26/09/2018 01:40 02:12 17:29
24
Одеса Москва з 25/03/2018 щоденно 01:46 02:06 15:14
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ з 25/03/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 12:51 12:51
733
(ІНТЕРСІТІ+)
Покровськ Київ 1-15/10/2018 щоденно 12:59 12:59
245
Покровськ Київ з 26/03/2018 щоденно 11:40 11:40
715
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ 25/03-8/12/2018 щоденно 23:09 23:09
705
(ІНТЕРСІТІ+)
Пшемисль Київ 10/12/2017-8/12/2018 щоденно 23:53 23:53
794
Рівне Київ з 1/08/2018 щоденно 21:39 21:39
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 15/10/2018 04:16 04:36 11:19
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 9/10/2018 04:16 04:36 11:19
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 23,25,27/09, 1,3/10/2018 04:16 04:36 11:16
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків з 25/03/2018 по непарних (крім 23,25,27/09, 1,3,7,9,11,15,17,23,25,31/10, 7/11/2018), при двох непарних 29,31,3,5 04:16 04:36 11:16
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 7,11/10/2018 04:16 04:36 11:16
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Рахів, Тернопіль Київ з 30/09//2018 щоденно, крім 16,17,18,23,24,25,30,31/10, 1,6,7,8/11/2018 06:22 06:22
358
("ГУЦУЛЬЩИНА")
Рахів, Тернопіль Київ 20-29/09/2018 щоденно 07:16 07:16
32
Рига - Вільнюс - Мінськ - Київ 29/09, 5,13,19,27/10, 3,9,17,23/11, 1,7/12/2018 06:42 06:42
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро з 28/10/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 12:57 19:41 02:53
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро 16-26/10/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 13:57 19:38 04:16
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро 31/05-28/09/2018 по парних , при двох непарних 28,30,2 13:57 15:42 23:30
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро 30/09-14/10/2018 по парних (крім 2/10/2018), при двох непарних 28,30,2 13:57 19:38 04:16
53
безпересадковий вагон
С.петербург Дніпро 2/10/2018 13:57 19:38 04:16
53
С.петербург Київ з 24/03/2018 по парних (крім 2/10/2018), при двох непарних 28,30,2 13:57 13:57
53
С.петербург Київ 2/10/2018 13:57 13:57
13
Солотвино Київ з 25/04/2018 щоденно 14:08 14:08
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Вінниця 7/09-27/10/2018 по п'ятницях, суботах та неділях 09:54 10:09 13:08
779
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Суми Київ 7/09-27/10/2018 щоденно, крім п'ятниць, субот та неділь 09:54 09:54
748
(ІНТЕРСІТІ)
Тернопіль Київ з 4/09/2018 щоденно, крім неділь 10:01 10:01
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ з 25/03/2018 щоденно 07:37 07:37
29
Ужгород Київ з 20/08/2018 щоденно 10:16 10:16
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 25/03/2018 щоденно 07:31 07:31
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Ужгород Київ 23/09/2018 08:37 08:37
45
Ужгород Лисичанськ з 28/10/2018 щоденно 11:46 12:06 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 7/09-27/10/2018 щоденно; відмінено 20/10/2018 11:46 12:06 04:15
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків з 8/07/2018 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 01:32 01:52 08:39
814
Фастів Зернове з 25/03/2018 щоденно 17:00 17:15 22:53
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 25/03/2018 щоденно, крім 16-19/10, 22-26/10/2018 12:03 12:03
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 9/10/2018 17:57 17:57
775
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Харків Київ 20-27/10/2018 щоденно 05:33 05:33
725
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 16-19/10, 22-26/10/2018 щоденно 12:03 12:03
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 25,26/10/2018 17:57 17:57
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 16,17,18,19/10/2018 17:57 17:57
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 25/12/2017 щоденно, крім 24/10/2018 23:20 23:20
63
("ОБЕРІГ")
Харків Київ з 25/04/2018 щоденно 06:23 06:23
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 5,8,10,11,12/10/2018 17:57 17:57
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 18-21/09, 24-28/09, 1-4/10/2018 щоденно 17:57 17:57
723
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 25/12/2017 щоденно, крім 18-21/09, 24-28/09, 1-5/10, 8-12/10, 16-19,25,26/10/2018 17:57 17:57
775
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Харків Київ з 25/03/2018 щоденно, крім 20-27/10/2018 05:33 05:33
721
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ 24/10/2018 23:20 23:20
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 20-28/09/2018 по парних 04:47 05:18 16:36
111
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 26/03/2018 по парних (крім 20-28/09/2018), при двох непарних 28,30,2,4 04:47 05:18 16:00
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон 30/09-15/10/2018 щоденно 05:33 07:42 15:02
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон 20-27/10/2018 щоденно 05:33 07:42 14:57
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон з 25/03/2018 щоденно, крім 30/09-15/10, 20-27/10/2018 05:33 07:42 14:57
719
(ІНТЕРСІТІ+)
Харків Київ з 10/12/2017 щоденно, крім середи 11:07 11:07
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Івано-Франківськ 16,22,30/10, 6/11/2018 00:58 01:18 10:19
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Івано-Франківськ 24/10/2018 00:58 01:18 10:19
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів з 26/03/2018 по парних (крім 16,22,24,30/10, 6/11/2018), при двох непарних 28,30,2,4 00:58 01:18 14:17
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 21,23,27/10/2018 21:44 22:04 10:30
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 11-27/09/2018 по непарних 21:44 22:04 10:30
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 9/10/2018 21:44 22:04 10:30
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород з 25/03/2018 по непарних (крім 11-27/09, 9/10, 21-27/10/2018), при двох непарних 29,31,1,3 21:44 22:04 10:30
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 25/10/2018 21:44 22:04 10:30
102
Херсон Київ 1-15/10/2018 щоденно 07:10 07:10
101
Херсон Київ 12-23/09/2018 щоденно 19:16 19:16
102
Херсон Київ з 24/09/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 07:10 07:10
765
безпересадковий вагон
Херсон Мінськ 17/09/2018 23:11 02:12 15:32
765
безпересадковий вагон
Херсон Мінськ 18-21/09/2018 щоденно 23:11 02:12 15:14
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ з 25/03/2018 щоденно, крім 1-16/10/2018 23:11 23:11
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ 1-16/10/2018 щоденно 23:11 23:11
298
Херсон Київ 11-24/09/2018 щоденно 08:42 08:42
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків з 19/02/2018 щоденно, крім 29/09, 1-16/10, 19-26/10/2018 23:11 00:22 08:26
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків 19-26/10/2018 щоденно, крім 21,25/10/2018 23:11 00:22 08:29
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків 21/10/2018 23:11 00:22 08:28
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків 3/10/2018 23:11 00:22 08:55
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків 1-16/10/2018 щоденно, крім 3/10/2018 23:11 00:22 08:26
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків 29/09, 25/10/2018 23:11 00:22 08:55
294
Хмельницький Київ 21/09/2018 18:35 18:35
772
безпересадковий вагон
Хмельницький Шостка цілий рік щоденно 19:40 20:58 01:12
772
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Хмельницький Київ з 25/03/2018 щоденно 19:40 19:40
138
Хмельницький Лисичанськ з 1/08/2018 щоденно 22:52 23:12 13:45
177
Хмельницький Київ 26/08-2/12/2018 по неділях; додатково 15/10/2018; відмінено 14,28/10/2018 20:43 20:43
56
Хмельницький, Жмеринка Москва з 26/03/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 00:47 00:59 14:32
781
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Черкаси Київ 25/03-7/10/2018 щоденно; з 8/10/2018 по понеділках, четвергах, п"ятницях, суботах та неділях 11:15 11:15
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ цілий рік щоденно 08:06 08:06
250
Чернівці Київ 23/09/2018 09:22 09:22
860
Шепетівка Київ з 27/08/2018 щоденно 09:52 09:52
842
Шепетівка Київ з 25/03/2018 по суботах та неділях 19:29 19:29
778
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ цілий рік щоденно 22:40 22:40
784
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Шостка Київ з 25/03/2018 щоденно 08:35 08:35
786
Шостка Київ з 25/03/2018 щоденно 16:10 16:10
778
безпересадковий вагон
Шостка Хмельницький цілий рік щоденно 22:40 23:42 05:11