Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 829

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Ужгород 829 25/03-28/05/2018 щоденно; відмінено 19-24/05/2018 5:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 16:44
Пустомити 17:04 17:05
Миколаїв-Дністровський 17:26 17:27
Стрий 17:48 17:50
Сколе 18:20 18:22
Славське 18:50 18:52
Лавочне 19:04 19:05
Бескид 19:16 19:17
Воловець 19:43 19:46
Свалява 20:16 20:19
Карпати 20:29 20:30
Мукачево 20:45 20:49
Батьово-Пас. 21:20 21:22
Чоп-Пас. 21:43 21:59
Ужгород 22:25

Розклад у зворотньому напрямку