Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 829

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Львів 829 25/03-28/05/2018 щоденно; відмінено 20-25/05/2018 5:43

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 05:13
Чоп-Пас. 05:36 05:50
Батьово-Пас. 06:10 06:13
Мукачево 06:46 06:50
Карпати 07:06 07:07
Свалява 07:15 07:18
Воловець 07:50 07:53
Лавочне 08:30 08:31
Славське 08:43 08:45
Сколе 09:14 09:15
Стрий 09:46 09:48
Миколаїв-Дністровський 10:10 10:11
Пустомити 10:33 10:34
Львів 10:56

Розклад у зворотньому напрямку