Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 34

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Будапешт Львів 34 безпересадковий вагон 25/03 - 8/12/2018 щоденно 13:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Будапешт-Ньюгати 07:23
Зугло 07:28 07:29
Кебанія Кішпешт 07:36 07:37
Феріхегіаеропорт 07:42 07:43
Цеглед 08:17 08:18
Сольнок 08:37 08:38
Пюштекладань 09:20 09:21
Хайдусобосло 09:40 09:41
Дебрецен 09:59 10:02
Н'їредьхаза 10:34 10:36
Кишварда 11:06 11:07
Захонь 11:26 12:23
Чоп-Пас. 13:40 16:58
Батьово-Пас. 17:19 17:21
Мукачево 17:54 18:00
Карпати 18:19 18:20
Свалява 18:28 18:31
Воловець 19:03 19:12
Лавочне 19:45 19:54
Славське 20:06 20:09
Сколе 20:37 20:39
Стрий 21:10 21:12
Львів 22:16

Розклад у зворотньому напрямку