Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Будапешт 81 безпересадковий вагон 26/03 - 27/10/2018 щоденно 12:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 06:46
Стрий 07:52 07:54
Сколе 08:24 08:27
Славське 08:57 09:00
Лавочне 09:15 09:23
Воловець 09:59 10:07
Свалява 10:38 10:41
Карпати 10:51 10:52
Мукачево 11:07 11:14
Батьово-Пас. 11:44 11:46
Чоп-Пас. 12:12 14:10
Захонь 13:27 14:29
Кишварда 14:47 14:48
Н'їредьхаза 15:19 15:21
Дебрецен 15:51 15:53
Хайдусобосло 16:10 16:11
Пюштекладань 16:30 16:31
Сольнок 17:20 17:22
Цеглед 17:41 17:43
Феріхегіаеропорт 18:14 18:15
Кебанія Кішпешт 18:20 18:21
Зугло 18:28 18:29
Будапешт-Ньюгати 18:37

Розклад у зворотньому напрямку