Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 207

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Київ 207 26,28/05/2018 16:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 18:17
Батьово-Пас. 19:04 19:06
Мукачево 19:41 19:46
Карпати 20:02 20:03
Свалява 20:13 20:15
Воловець 20:46 20:54
Славське 21:47 21:49
Сколе 22:18 22:20
Стрий 22:50 22:52
Львів 23:59 00:20
Тернопіль-Пас. 02:27 02:32
Хмельницький 04:18 04:35
Вінниця 06:40 06:45
Козятин-1 07:45 07:47
Київ-Пас. 10:37

Розклад у зворотньому напрямку