Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ужгород 81 ("ДЕСНА") 25/03-27/10/2018 щоденно 16:01

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:02
Фастів-1 21:54 21:56
Козятин-1 23:10 23:17
Вінниця 00:10 00:15
Хмельницький 02:10 02:15
Тернопіль-Пас. 04:01 04:12
Львів 06:20 06:46
Стрий 07:52 07:54
Сколе 08:24 08:27
Славське 08:57 09:00
Лавочне 09:15 09:23
Воловець 09:59 10:07
Свалява 10:38 10:41
Карпати 10:51 10:52
Мукачево 11:07 11:14
Батьово-Пас. 11:44 11:46
Чоп-Пас. 12:12 12:36
Ужгород 13:03

Розклад у зворотньому напрямку