Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 108

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Ужгород 108 з 25/03/2018 щоденно 19:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 21:17
Одеса-Застава 1 21:30 21:32
Роздільна-1 22:25 22:27
Подільськ 00:03 00:23
Кодима 01:36 01:38
Крижопіль 02:09 02:11
Вапнярка 02:34 02:36
Жмеринка-Пас. 03:40 04:06
Деражня 05:06 05:08
Хмельницький 05:38 05:47
Волочиськ 06:41 06:43
Тернопіль-Пас. 07:36 07:40
Львів 09:44 10:10
Стрий 11:13 11:15
Сколе 11:45 11:47
Славське 12:17 12:20
Лавочне 12:34 12:43
Воловець 13:21 13:31
Свалява 14:03 14:06
Карпати 14:15 14:17
Мукачево 14:33 14:38
Батьово-Пас. 15:07 15:09
Чоп-Пас. 15:31 15:58
Ужгород 16:31

Розклад у зворотньому напрямку