Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 734

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Покровськ 734 (ІНТЕРСІТІ+) з 25/03/2018 щоденно 8:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:34
Ім.тараса Шевченка 19:44 19:45
Знам'янка-Пас. 20:45 20:46
Олександрія 21:13 21:14
П'ятихатки 22:00 22:01
Кам'янське-Пас. 22:46 22:47
Дніпро-Головний 23:13 23:23
Синельникове-2 23:57 23:58
Чаплине 00:47 00:48
Покровськ 01:43

Розклад у зворотньому напрямку