Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Київ 81 ("ДЕСНА") 25/03-27/10/2018 щоденно 15:31

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 16:00
Чоп-Пас. 16:25 16:58
Батьово-Пас. 17:19 17:21
Мукачево 17:54 18:00
Карпати 18:19 18:20
Свалява 18:28 18:31
Воловець 19:03 19:12
Лавочне 19:45 19:54
Славське 20:06 20:09
Сколе 20:37 20:39
Стрий 21:10 21:12
Львів 22:16 22:50
Тернопіль-Пас. 00:38 00:42
Хмельницький 02:27 02:30
Вінниця 04:18 04:22
Козятин-1 05:14 05:16
Фастів-1 06:21 06:22
Київ-Пас. 07:31

Розклад у зворотньому напрямку