Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 107

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Одеса 107 з 25/03/2018 щоденно 19:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 19:36
Чоп-Пас. 20:01 20:35
Батьово-Пас. 20:58 21:02
Мукачево 21:36 21:44
Карпати 22:01 22:03
Свалява 22:14 22:18
Воловець 22:51 22:59
Лавочне 23:33 23:42
Славське 23:55 23:57
Сколе 00:25 00:27
Стрий 01:00 01:02
Львів 02:05 02:30
Тернопіль-Пас. 04:27 04:32
Волочиськ 05:31 05:33
Хмельницький 06:30 06:35
Деражня 07:05 07:07
Жмеринка-Пас. 08:05 08:31
Вапнярка 09:40 09:42
Крижопіль 09:59 10:01
Кодима 10:46 10:48
Подільськ 11:43 12:03
Роздільна-1 13:34 13:36
Одеса-Застава 1 14:28 14:30
Одеса-Головна 14:48

Розклад у зворотньому напрямку