Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 17

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Харків 17 ("МРІЯ") з 26/03/2018 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 19:19

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 13:20
Батьово-Пас. 14:08 14:11
Мукачево 14:47 14:52
Свалява 15:19 15:21
Воловець 15:53 15:55
Славське 16:37 16:39
Стрий 17:36 17:38
Львів 18:44 19:04
Київ-Пас. 01:32 01:52
Миргород 04:48 04:50
Полтава-Київська 06:02 06:22
Харків-Пас. 08:39

Розклад у зворотньому напрямку