Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 142

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Одеса 142 з 29/12/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,3 21:24

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 20:08
Волноваха 21:45 22:05
Хлібодарівка 22:29 22:31
Зачатівська 23:01 23:03
Розівка 23:20 23:22
Комиш-Зоря 00:02 00:04
Верхній Токмак-2 00:43 00:48
Великий Токмак 01:36 01:38
Молочанськ 01:53 02:00
Федорівка 02:35 02:57
Запоріжжя-1 04:04 04:24
Дніпробуд-2 04:58 05:00
Марганець 05:52 05:54
Нікополь 06:24 06:30
Чортомлик 07:04 07:06
Високопілля 08:46 08:56
Біла Криниця 09:39 09:41
Снігурівка 10:45 10:47
Херсон 11:32 11:54
Миколаїв Пас. 13:08 13:28
Колосівка 15:07 15:30
Одеса-Східна 16:53 16:55
Одеса-Головна 17:32