Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Маріуполь 81 безпересадковий вагон 19/01/2018 27:34

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 16:00
Чоп-Пас. 16:25 17:00
Батьово-Пас. 17:21 17:23
Мукачеве 17:56 18:02
Карпати 18:21 18:23
Свалява 18:31 18:34
Воловець 19:06 19:15
Лавочне 19:48 19:57
Славське 20:10 20:13
Сколе 20:41 20:43
Стрий 21:14 21:16
Львів 22:20 01:20
Злочів 02:24 02:26
Тернопіль-Пас. 03:22 03:27
Підволочиськ 04:17 04:19
Волочиськ 04:28 04:30
Хмельницький 05:26 05:31
Деражня 06:19 06:21
Жмеринка-Пас. 07:19 07:39
Вінниця 08:22 08:26
Калинівка-1 08:45 08:47
Козятин-1 09:22 09:24
Біла Церква 11:30 11:32
Миронівка 12:28 12:30
Корсунь 12:58 13:00
Городище 13:19 13:21
Цвіткове 13:37 13:39
Ім.тараса Шевченка 14:11 14:26
Фундукліївка 14:57 14:59
Знам'янка-Пас. 15:42 15:47
Олександрія 16:31 16:33
П'ятихатки 17:55 17:57
Верхівцеве 18:28 18:30
Кам'янське-Пас. 18:57 18:59
Дніпро-Головний 19:34

Розклад у зворотньому напрямку