Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 69

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Ужгород 69 безпересадковий вагон 17/01/2018 38:23

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 22:40
Кам'янське-Пас. 23:13 23:15
Верхівцеве 23:46 23:48
П'ятихатки 00:29 00:31
Олександрія 01:45 01:47
Знам'янка-Пас. 02:24 02:28
Чорнолісська 02:45 02:47
Фундукліївка 03:19 03:40
Ім.тараса Шевченка 04:11 04:26
Цвіткове 04:56 04:58
Городище 05:15 05:25
Корсунь 05:44 05:46
Миронівка 06:16 06:18
Біла Церква 07:10 07:12
Козятин-1 09:01 09:03
Калинівка-1 09:39 09:41
Вінниця 10:01 10:06
Жмеринка-Пас. 10:52 11:13
Деражня 12:14 12:16
Хмельницький 12:48 12:56
Волочиськ 13:54 13:56
Підволочиськ 14:05 14:07
Тернопіль-Пас. 14:53 14:58
Злочів 15:53 15:55
Львів 17:01 06:46
Стрий 07:52 07:54
Сколе 08:24 08:27
Славське 08:57 09:00
Лавочне 09:15 09:23
Воловець 09:59 10:07
Свалява 10:38 10:41
Карпати 10:51 10:52
Мукачеве 11:07 11:14
Батьово-Пас. 11:44 11:46
Чоп-Пас. 12:12 12:36
Ужгород 13:03

Розклад у зворотньому напрямку