Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Київ 81 ("ДЕСНА") з 21/12/2017 щоденно 15:26

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 16:00
Чоп-Пас. 16:25 17:00
Батьово-Пас. 17:21 17:23
Мукачеве 17:56 18:02
Карпати 18:21 18:23
Свалява 18:31 18:34
Воловець 19:06 19:15
Лавочне 19:48 19:57
Славське 20:10 20:13
Сколе 20:41 20:43
Стрий 21:14 21:16
Львів 22:20 22:46
Тернопіль-Пас. 00:38 00:42
Хмельницький 02:27 02:30
Вінниця 04:18 04:22
Козятин-1 05:14 05:16
Фастів-1 06:21 06:22
Київ-Пас. 07:26

Розклад у зворотньому напрямку