Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 848

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рівне Київ 848 цілий рік щоденно 6:49

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рівне 15:22
Здолбунів-Пас. 15:35 15:38
Острог 16:02 16:03
Могиляни 16:08 16:09
Кривин 16:18 16:19
Славута-1 16:31 16:32
Шепетівка-1 16:56 17:10
Хролин 17:25 17:26
Полонне 17:41 17:42
Понінка 17:46 17:47
Миропіль 17:58 17:59
Печанівка 18:07 18:08
Разіне 18:17 18:18
Чуднів-Волинськ. 18:28 18:29
Михайленки 18:39 18:40
Бердичів 18:59 19:01
Залізничне 19:19 19:20
Козятин-1 19:28 19:49
Попільня 20:33 20:34
Фастів-1 21:05 21:07
Васильків-1 21:30 21:31
Боярка 21:42 21:43
Вишневе 21:52 21:53
Київ-Волинський 21:59 22:00
Караваєві Дачі 22:04 22:05
Київ-Пас. 22:11

Розклад у зворотньому напрямку