Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 829

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Ужгород 829 цілий рік щоденно 5:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 16:45
Стрий 17:45 17:47
Сколе 18:17 18:19
Славське 18:47 18:50
Лавочне 19:02 19:03
Бескид 19:14 19:15
Воловець 19:41 19:44
Свалява 20:15 20:18
Карпати 20:28 20:29
Мукачеве 20:44 20:48
Батьово-Пас. 21:20 21:22
Чоп-Пас. 21:43 21:59
Ужгород 22:25