Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 148

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Київ 148 10/12/2017-31/05/2018 щоденно; відмінено 31/12/2017 13:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 21:44
Одеса-Східна 22:16 22:18
Березівка 23:52 23:54
Веселинове 00:31 00:33
Вознесенськ 01:09 01:14
Трикратне 01:35 01:37
Южноукраїнська 01:52 01:54
Кавуни 02:07 02:09
Людмилівка 02:32 02:34
Помічна 03:04 03:24
Адабаш 03:43 03:45
Капустине 04:04 04:06
Виска 04:26 04:28
Новомиргород 04:54 04:56
Капітанівка 05:13 05:15
Ім.тараса Шевченка 05:55 06:15
Черкаси 06:51 06:59
Золотоноша-1 07:33 07:35
Пальміра 07:53 07:55
Драбове-Барятинське 08:13 08:15
Гребінка 08:37 08:57
Дарниця 10:37 10:39
Київ-Пас. 10:58

Розклад у зворотньому напрямку