Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 17

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Ужгород 17 ("МРІЯ") з 25/12/2017 по непарних (крім 15,17,19,21,23,25,27/02, 1/03/2018), при двох непарних 29,31,1,3 19:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 15:12
Полтава-Київська 17:14 17:34
Миргород 18:40 18:41
Лубни 19:27 19:37
Київ-Пас. 21:44 22:04
Львів 04:48 05:14
Стрий 06:15 06:17
Славське 07:14 07:16
Воловець 08:03 08:05
Свалява 08:35 08:37
Мукачеве 09:03 09:08
Батьово-Пас. 09:39 09:41
Ужгород 10:30

Розклад у зворотньому напрямку