Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 142

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Маріуполь 142 з 10/12/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2 20:22

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 22:35
Одеса-Східна 23:07 23:09
Колосівка 00:32 01:02
Миколаїв Пас. 02:41 03:01
Херсон 03:55 04:20
Снігурівка 05:17 05:19
Біла Криниця 06:11 06:13
Високопілля 06:56 06:58
Чортомлик 08:39 08:41
Нікополь 09:10 09:15
Марганець 09:39 09:41
Дніпробуд-2 10:40 10:42
Запоріжжя-1 11:15 11:25
Молочанськ 13:43 13:45
Великий Токмак 13:58 14:00
Верхній Токмак-2 14:45 14:48
Комиш-Зоря 15:28 15:30
Розівка 16:00 16:02
Зачатівська 16:24 16:26
Хлібодарівка 16:49 16:51
Волноваха 17:16 17:36
Маріуполь 18:57