Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 719

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Київ 719 (ІНТЕРСІТІ+) з 10/12/2017 щоденно, крім середи 5:16

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 05:51
Полтава-Київська 07:36 07:41
Миргород 08:32 08:34
Ромодан 08:53 08:55
Лубни 09:13 09:15
Гребінка 09:38 09:41
Бориспіль 10:34 10:35
Дарниця 10:50 10:52
Київ-Пас. 11:07

Розклад у зворотньому напрямку