Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 720

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Харків 720 (ІНТЕРСІТІ+) 10/12/2017-27/10/2018 щоденно, крім вівторків 5:00

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 18:33
Дарниця 18:49 18:51
Бориспіль 19:05 19:06
Гребінка 19:59 20:01
Лубни 20:24 20:27
Ромодан 20:47 20:49
Миргород 21:07 21:09
Полтава-Київська 21:58 22:00
Харків-Пас. 23:33

Розклад у зворотньому напрямку