Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 451

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Варна 451 безпересадковий вагон 19,27/08/2017 38:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:12
Фастів-1 21:07 21:09
Козятин-1 22:19 22:21
Вінниця 23:12 23:15
Хмельницький 00:58 01:01
Тернопіль-Пас. 02:41 02:45
Львів 04:32 05:52
Івано-Франківськ 08:45 08:55
Коломия 10:00 10:03
Чернівці 11:25 12:10
Вадул-Сірет 13:20 16:35
Вікшани 17:01 17:41
Дорнешти 17:54 17:55
Милишеуць Хм. 18:09 18:10
Дерменешть 18:20 18:21
Сучава Норд 18:33 18:34
Сучава 18:39 18:54
Пашкани 19:42 19:45
Бакеу 20:47 20:49
Аджуд 21:32 21:34
Фокшани 22:23 22:24
Бузеу 23:29 23:30
Плоєшти Суд 00:37 00:38
Бухарест-Норд 01:26 01:41
Виделе 02:31 02:32
Джурджу Норд 03:40 04:10
Русє 04:35 06:50
Образцов Чифлик 07:09 07:16
Варна 10:30

Розклад у зворотньому напрямку