Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 132

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Харків 132 ("СЛОБОЖАНЩИНА") 14/07-28/10/2017 по парних (крім 2/08-28/10/2017), при двох непарних 30,1,2,4 19:49

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 18:06
Підзамче 18:17 18:19
Красне 18:52 18:55
Броди 19:32 19:37
Радивилів 19:49 19:54
Дубно 20:37 20:42
Здолбунів-Пас. 21:24 21:46
Острог 22:11 22:13
Кривин 22:30 22:32
Славута-1 22:46 22:48
Шепетівка-1 23:12 23:16
Радулин 23:46 23:50
Новоград-Волинський 1 00:13 00:15
Яблунець 00:46 00:50
Коростень-П-З 01:35 01:37
Київ-Пас. 03:41 04:01
Яготин 05:21 05:23
Гребінка 06:00 06:13
Лубни 07:03 07:05
Ромодан 07:36 07:38
Миргород 08:04 08:06
Гоголеве 08:50 08:52
Яреськи 09:04 09:17
Сагайдак 09:31 09:33
Решетилівка 09:49 09:51
Полтава-Київська 10:23 10:28
Коломак 11:40 11:42
Люботин 13:23 13:25
Харків-Пас. 13:55