Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 84

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Одеса 84 ("ГОЛУБІ ОЗЕРА") з 29/10/2017 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 16:01

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 17:55
Рожище 18:41 18:43
Ківерці 19:00 19:26
Луцьк 19:45 20:12
Ківерці 20:28 20:30
Рівне 21:32 21:40
Здолбунів-Пас. 21:54 22:12
Кривин 22:50 22:52
Славута-1 23:05 23:07
Шепетівка-1 23:29 23:31
Полонне 00:01 00:03
Бердичів 01:11 01:13
Козятин-1 01:40 02:00
Калинівка-1 02:35 02:37
Вінниця 02:56 03:01
Жмеринка-Пас. 03:47 04:06
Вапнярка 05:13 05:15
Рудниця 05:42 05:45
Кодима 06:04 06:07
Слобідка 06:31 06:33
Подільськ 07:04 07:24
Роздільна-1 08:50 08:52
Одеса-Головна 09:56