Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 131

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Львів 131 ("СЛОБОЖАНЩИНА") 13-31/07/2017 по непарних 19:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 20:09
Люботин 20:46 20:48
Коломак 22:04 22:06
Полтава-Київська 23:15 23:20
Решетилівка 23:50 23:53
Сагайдак 00:10 00:12
Яреськи 00:26 00:28
Гоголеве 00:44 00:47
Миргород 01:03 01:05
Ромодан 01:29 01:31
Лубни 02:03 02:05
Гребінка 02:43 02:46
Яготин 03:24 03:26
Київ-Пас. 04:52 05:21
Коростень-П-З 07:57 07:59
Яблунець 08:38 08:40
Новоград-Волинський 1 09:48 09:50
Радулин 10:15 10:17
Шепетівка-1 10:46 10:51
Славута-1 11:15 11:18
Кривин 11:32 11:35
Острог 11:54 11:57
Здолбунів-Пас. 12:33 12:58
Дубно 13:34 13:36
Радивилів 14:14 14:17
Броди 14:26 14:29
Красне 15:04 15:17
Підзамче 15:49 15:51
Львів 16:01