Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 97

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ковель 97 ("СВІТЯЗЬ") 10/06-28/10/2017 щоденно 10:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:22
Святошин 21:44 21:46
Коростень-П-З 23:20 23:22
Новоград-Волинський 1 00:34 00:36
Шепетівка-1 01:27 01:29
Славута-1 01:51 01:53
Кривин 02:07 02:09
Острог 02:46 02:48
Здолбунів-Пас. 03:13 03:32
Рівне 03:47 03:52
Клевань 04:16 04:18
Ківерці 04:52 04:54
Луцьк 05:11 05:34
Ківерці 05:51 06:18
Рожище 06:37 06:40
Голоби 07:09 07:11
Ковель-Пас. 07:40