Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 84

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Одеса 84 ("ГОЛУБІ ОЗЕРА") 10/06-30/09/2017 щоденно; 1-27/10/2017 по непарних 16:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 19:00
Рожище 19:50 19:53
Ківерці 20:10 20:43
Луцьк 21:04 21:35
Ківерці 21:53 21:54
Рівне 22:57 23:04
Здолбунів-Пас. 23:18 23:30
Кривин 00:06 00:08
Славута-1 00:21 00:23
Шепетівка-1 00:45 00:47
Полонне 01:17 01:19
Бердичів 02:27 02:29
Козятин-1 02:55 03:19
Калинівка-1 04:00 04:02
Вінниця 04:23 04:28
Жмеринка-Пас. 05:14 05:34
Вапнярка 06:45 06:47
Рудниця 07:14 07:17
Кодима 07:36 07:39
Слобідка 08:03 08:05
Подільськ 08:34 08:54
Роздільна-1 10:19 10:21
Одеса-Головна 11:27