Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 860

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шепетівка Київ 860 з 12/06/2017 щоденно 6:05

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шепетівка-1 03:49
Судилкове 03:56 03:57
Ватутіне 04:00 04:01
Хролин 04:06 04:07
Новичі 04:12 04:13
Поляни 04:16 04:18
Ганнусине 04:22 04:23
Полонне 04:28 04:29
Понінка 04:33 04:34
Блидні 04:39 04:40
Миропіль 04:47 04:48
Колодяжний 04:52 04:53
Печанівка 04:59 05:00
Гордіївка 05:04 05:05
Разіне 05:11 05:12
Довбище 05:18 05:19
Чуднів-Волинськ. 05:25 05:26
Вакуленчук 05:33 05:34
Михайленки 05:37 05:38
Рачки 05:42 05:43
Демчин 05:47 05:48
Мирославка 05:52 05:53
Райки 05:56 05:57
Бердичів 06:06 06:08
Іванківці 06:13 06:14
Глухівці 06:19 06:20
Каолінова 06:23 06:24
Козятин-2 06:30 06:31
Залізничне 06:34 06:35
Козятин-1 06:41 07:09
Чорнорудка 07:30 07:31
Брівки 07:43 07:44
Попільня 07:58 07:59
Кожанка 08:13 08:14
Фастів-1 08:31 08:41
Васильків-1 09:08 09:09
Боярка 09:24 09:25
Вишневе 09:35 09:36
Київ-Волинський 09:42 09:43
Караваєві Дачі 09:47 09:48
Київ-Пас. 09:54