Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 819

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шепетівка 819 з 16/06/2017 по п'ятницях 4:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:24
Караваєві Дачі 17:30 17:31
Київ-Волинський 17:35 17:36
Вишневе 17:42 17:43
Боярка 17:52 17:53
Васильків-1 18:06 18:07
Фастів-1 18:33 18:35
Кожанка 18:51 18:52
Попільня 19:05 19:06
Брівки 19:19 19:20
Чорнорудка 19:31 19:32
Козятин-1 19:53 20:07
Бердичів 20:31 20:33
Михайленки 20:54 20:55
Чуднів-Волинськ. 21:04 21:05
Разіне 21:15 21:16
Печанівка 21:24 21:25
Миропіль 21:33 21:34
Понінка 21:41 21:42
Полонне 21:45 21:46
Хролин 22:00 22:01
Шепетівка-1 22:16