Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 213

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Тячів Київ 213 2/09/2017 17:34

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Тячів 16:31
Хуст 17:07 17:09
Королеве 17:34 17:37
Виноградів-Закарпатський 17:52 17:54
Боржава 18:23 18:25
Берегове 18:37 18:39
Косини 18:55 18:57
Батьово-Пас. 19:12 19:50
Мукачеве 20:24 20:29
Свалява 20:55 20:58
Воловець 21:29 21:38
Лавочне 22:14 22:23
Славське 22:36 22:39
Сколе 23:07 23:09
Стрий 23:39 23:41
Львів 00:45 01:08
Броди 02:18 02:20
Радивилів 02:30 02:32
Дубно 03:06 03:09
Здолбунів-Пас. 03:46 04:06
Кривин 04:41 04:43
Славута-1 04:56 04:58
Шепетівка-1 05:20 05:22
Полонне 05:54 05:56
Печанівка 06:19 06:21
Чуднів-Волинськ. 06:44 06:46
Бердичів 07:19 07:21
Фастів-1 08:55 08:57
Київ-Пас. 10:05