Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 856

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рівне Шепетівка 856 10/06-23/08/2017 щоденно 1:57

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рівне 20:42
Дворецька 20:44 20:45
Басів Кут 20:50 20:51
Квасилів 20:55 20:56
Здолбунів-Пас. 21:02 21:12
Здолбунів-Півд. 21:18 21:19
Семилітка 21:24 21:25
Івачкове 21:29 21:30
Українка 21:34 21:35
Острог 21:41 21:42
Могиляни 21:47 21:48
Бадівка 21:53 21:54
Кривин 22:00 22:01
Колом'є 22:05 22:06
Баранне 22:10 22:11
Славута-1 22:17 22:18
Цвітоха 22:25 22:26
Село Кам'янка 22:30 22:31
Шепетівка-1 22:39