Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 84

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Ковель 84 ("ГОЛУБІ ОЗЕРА") 10/06-1/10/2017 щоденно; з 2/10/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2 16:06

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 18:16
Роздільна-1 19:15 19:18
Подільськ 20:48 21:03
Слобідка 21:29 21:31
Кодима 21:54 21:57
Рудниця 22:18 22:21
Вапнярка 22:59 23:01
Жмеринка-Пас. 00:06 00:33
Вінниця 01:17 01:28
Калинівка-1 01:48 01:50
Козятин-1 02:23 02:43
Бердичів 03:09 03:11
Полонне 04:20 04:22
Шепетівка-1 04:54 04:59
Славута-1 05:20 05:22
Кривин 05:35 05:37
Здолбунів-Пас. 06:12 06:30
Рівне 06:44 06:48
Ківерці 07:46 07:48
Луцьк 08:04 08:30
Ківерці 08:46 09:08
Рожище 09:23 09:25
Ковель-Пас. 10:22