Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 214

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Тячів 214 1,3,5/09/2017 17:06

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 18:34
Фастів-1 19:36 19:38
Бердичів 21:08 21:10
Чуднів-Волинськ. 21:43 21:45
Печанівка 22:06 22:08
Полонне 22:27 22:29
Шепетівка-1 22:58 23:00
Славута-1 23:23 23:25
Кривин 23:39 23:41
Здолбунів-Пас. 00:19 00:52
Дубно 01:24 01:27
Радивилів 02:00 02:02
Броди 02:12 02:15
Львів 03:21 03:47
Стрий 04:49 04:51
Сколе 05:20 05:23
Славське 05:53 05:56
Лавочне 06:11 06:20
Воловець 06:56 07:04
Свалява 07:37 07:40
Мукачеве 08:06 08:11
Батьово-Пас. 08:40 09:05
Косини 09:19 09:21
Берегове 09:38 09:40
Боржава 09:51 09:53
Виноградів-Закарпатський 10:22 10:24
Королеве 10:38 10:41
Хуст 11:05 11:07
Тячів 11:40