Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 43

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Київ 43 7/06-28/10/2017 щоденно 11:01

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 21:50
Галич 22:31 22:33
Бурштин 22:45 22:47
Ходорів 23:28 23:30
Львів 00:40 01:00
Броди 02:09 02:11
Кривин 03:53 03:55
Шепетівка-1 04:30 04:39
Новоград-Волинський 1 05:31 05:33
Коростень-П-З 06:40 06:42
Святошин 08:31 08:33
Київ-Пас. 08:51