Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Харків 88 безпересадковий вагон 3,7/09/2017 22:29

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 09:48
Голоби 10:17 10:21
Рожище 10:44 10:47
Ківерці 11:04 11:30
Луцьк 11:45 12:08
Ківерці 12:24 12:26
Рівне 13:20 13:26
Здолбунів-Пас. 13:40 13:56
Острог 14:25 14:27
Кривин 14:45 14:47
Славута-1 15:01 15:03
Шепетівка-1 15:26 15:32
Полонне 16:04 16:06
Печанівка 16:30 16:32
Чуднів-Волинськ. 16:55 16:57
Бердичів 17:31 17:33
Козятин-1 18:02 18:35
Біла Церква 20:31 20:33
Миронівка 21:26 21:28
Корсунь 21:59 22:01
Городище 22:20 22:22
Ім.тараса Шевченка 23:00 01:05
Кам'янка 01:26 01:28
Фундукліївка 01:40 01:42
Знам'янка-Пас. 02:23 02:27
Користівка 02:58 03:00
Павлиш 03:32 03:34
Кременчук-Пас. 04:06 04:28
Галещина 04:53 04:54
Козельщина 05:01 05:02
Кобеляки 05:18 05:19
Ліщинівка 05:31 05:32
Нові Санжари 05:43 05:44
Полтава-Півд. 06:15 06:19
Харків-Пас. 08:17

Розклад у зворотньому напрямку