Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 793

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Луцьк 793 безпересадковий вагон 16/05-26/10/2017 по парних , при двох непарних 28,2,4 19:31

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 15:30
Полтава-Півд. 17:24 17:44
Нові Санжари 18:20 18:22
Ліщинівка 18:35 18:37
Кобеляки 18:51 18:53
Козельщина 19:12 19:14
Галещина 19:24 19:25
Кременчук-Пас. 19:53 20:15
Павлиш 20:49 20:51
Користівка 21:21 21:23
Знам'янка-Пас. 21:53 21:56
Фундукліївка 22:36 22:38
Кам'янка 22:52 22:54
Ім.тараса Шевченка 23:16 00:19
Городище 00:58 01:00
Корсунь 01:19 01:21
Миронівка 01:51 01:53
Біла Церква 02:45 02:47
Козятин-1 04:48 05:12
Бердичів 05:38 05:40
Чуднів-Волинськ. 06:13 06:15
Печанівка 06:36 06:38
Полонне 06:57 06:59
Шепетівка-1 07:28 07:30
Славута-1 07:52 07:54
Кривин 08:08 08:10
Острог 08:27 08:29
Здолбунів-Пас. 08:52 09:12
Рівне 09:27 09:37
Ківерці 10:41 10:43
Луцьк 11:01

Розклад у зворотньому напрямку