Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 214

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Тячів 214 21/05-29/07/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 18:13

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 18:34
Фастів-1 19:36 19:38
Бердичів 21:08 21:10
Чуднів-Волинськ. 21:43 21:45
Печанівка 22:06 22:08
Полонне 22:27 22:29
Шепетівка-1 22:59 23:01
Славута-1 23:23 23:25
Кривин 23:39 23:41
Здолбунів-Пас. 00:20 00:40
Дубно 01:16 01:18
Радивилів 01:51 01:53
Броди 02:03 02:06
Львів 03:20 03:46
Стрий 04:49 04:51
Сколе 05:20 05:23
Славське 05:53 05:56
Лавочне 06:11 06:20
Воловець 06:56 07:04
Свалява 07:37 07:40
Мукачеве 08:06 08:11
Батьово-Пас. 08:40 08:43
Чоп-Пас. 09:06 09:50
Батьово-Пас. 10:14 10:16
Косини 10:30 10:32
Берегове 10:47 10:49
Боржава 11:00 11:02
Виноградів-Закарпатський 11:31 11:33
Королеве 11:47 11:50
Хуст 12:12 12:14
Тячів 12:47