Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Ковель 88 22/05-28/10/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 25:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 12:20
Партизани 12:35 12:37
Сокологірне 12:54 12:56
Якимівка 13:27 13:29
Мелітополь-Пас. 13:52 14:14
Запоріжжя-1 15:52 15:59
Синельникове-1 17:00 17:02
Дніпропетровськ-Головний 17:50 18:10
Кам'янське-Пас. 18:49 18:52
Верхівцеве 19:30 19:33
П'ятихатки 20:18 20:20
Олександрія 21:42 21:44
Знам'янка-Пас. 22:25 22:30
Фундукліївка 23:20 23:22
Ім.тараса Шевченка 23:56 00:19
Городище 00:58 01:00
Корсунь 01:19 01:21
Миронівка 01:51 01:53
Біла Церква 02:45 02:47
Козятин-1 04:48 05:12
Бердичів 05:38 05:40
Чуднів-Волинськ. 06:13 06:15
Печанівка 06:36 06:38
Полонне 06:57 06:59
Шепетівка-1 07:28 07:30
Славута-1 07:52 07:54
Кривин 08:08 08:10
Острог 08:27 08:29
Здолбунів-Пас. 08:52 09:12
Рівне 09:27 09:37
Ківерці 10:41 10:43
Луцьк 11:01 11:24
Ківерці 11:46 12:08
Рожище 12:24 12:28
Голоби 12:56 13:02
Ковель-Пас. 13:32

Розклад у зворотньому напрямку