Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 841

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шепетівка 841 з 26/03/2017 по суботах та неділях 5:15

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 08:16
Караваєві Дачі 08:22 08:23
Київ-Волинський 08:27 08:28
Вишневе 08:34 08:35
Боярка 08:45 08:46
Васильків-1 08:59 09:00
Мотовилівка 09:10 09:11
Фастів-1 09:32 09:42
Кожанка 09:58 09:59
Попільня 10:12 10:13
Брівки 10:26 10:27
Чорнорудка 10:39 10:40
Козятин-1 11:01 11:17
Бердичів 11:41 11:43
Михайленки 12:03 12:04
Чуднів-Волинськ. 12:14 12:15
Разіне 12:26 12:27
Печанівка 12:36 12:37
Миропіль 12:45 12:46
Понінка 12:54 12:55
Полонне 12:59 13:00
Шепетівка-1 13:31