Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 847

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Рівне 847 з 26/03/2017 щоденно 7:06

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 07:48
Караваєві Дачі 07:54 07:55
Вишневе 08:05 08:06
Васильків-1 08:27 08:28
Фастів-1 08:54 09:07
Кожанка 09:23 09:24
Попільня 09:37 09:38
Брівки 09:51 09:52
Чорнорудка 10:04 10:05
Козятин-1 10:27 10:39
Бердичів 11:06 11:08
Михайленки 11:30 11:31
Чуднів-Волинськ. 11:41 11:42
Разіне 11:54 11:55
Печанівка 12:04 12:05
Миропіль 12:13 12:14
Понінка 12:22 12:23
Полонне 12:27 12:28
Хролин 12:43 12:44
Шепетівка-1 12:59 13:15
Цвітоха 13:28 13:30
Славута-1 13:37 13:39
Кривин 13:50 13:52
Могиляни 14:02 14:04
Острог 14:12 14:14
Здолбунів-Пас. 14:38 14:40
Рівне 14:54

Розклад у зворотньому напрямку