Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 848

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рівне Київ 848 з 26/03/2017 щоденно 6:37

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рівне 15:22
Здолбунів-Пас. 15:35 15:38
Острог 16:00 16:01
Могиляни 16:06 16:07
Кривин 16:17 16:18
Славута-1 16:30 16:31
Шепетівка-1 16:52 17:06
Хролин 17:21 17:22
Полонне 17:36 17:37
Понінка 17:41 17:42
Миропіль 17:52 17:53
Печанівка 18:02 18:03
Разіне 18:12 18:13
Чуднів-Волинськ. 18:23 18:24
Михайленки 18:34 18:35
Бердичів 18:55 18:57
Залізничне 19:16 19:17
Козятин-1 19:23 19:40
Попільня 20:24 20:26
Фастів-1 20:54 20:56
Васильків-1 21:19 21:20
Боярка 21:31 21:32
Вишневе 21:40 21:41
Київ-Волинський 21:47 21:48
Караваєві Дачі 21:52 21:53
Київ-Пас. 21:59

Розклад у зворотньому напрямку