Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 855

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Рівне 855 з 26/03/2017 щоденно 7:49

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 12:14
Караваєві Дачі 12:20 12:21
Київ-Волинський 12:25 12:26
Вишневе 12:33 12:34
Боярка 12:44 12:45
Васильків-1 12:58 12:59
Фастів-1 13:25 13:37
Кожанка 13:51 13:52
Чорнявка 13:59 14:00
Попільня 14:09 14:10
Харліївка 14:17 14:18
Брівки 14:26 14:27
Чорнорудка 14:39 14:40
Білосілля 14:44 14:45
Козятин-1 15:01 15:16
Залізничне 15:24 15:25
Козятин-2 15:27 15:28
Каолінова 15:34 15:35
Глухівці 15:38 15:39
Іванківці 15:44 15:45
Бердичів 15:50 15:52
Мирославка 16:02 16:03
Демчин 16:09 16:10
Рачки 16:14 16:15
Михайленки 16:20 16:21
Вакуленчук 16:25 16:26
Чуднів-Волинськ. 16:33 16:34
Разіне 16:45 16:46
Гордіївка 16:51 16:52
Печанівка 16:56 16:57
Колодяжний 17:02 17:03
Миропіль 17:07 17:08
Понінка 17:15 17:16
Полонне 17:20 17:21
Поляни 17:29 17:30
Новичі 17:34 17:35
Хролин 17:40 17:41
Судилкове 17:47 17:48
Шепетівка-1 17:56 18:10
Цвітоха 18:23 18:24
Славута-1 18:32 18:33
Баранне 18:37 18:38
Кривин 18:47 18:48
Бадівка 18:56 18:57
Могиляни 19:04 19:05
Острог 19:12 19:13
Івачкове 19:21 19:22
Семилітка 19:28 19:29
Здолбунів-Півд. 19:36 19:37
Здолбунів-Пас. 19:45 19:47
Квасилів 19:52 19:53
Рівне 20:03