Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 823

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шепетівка 823 з 31/03/2017 по п'ятницях 4:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 15:11
Караваєві Дачі 15:18 15:19
Київ-Волинський 15:23 15:25
Святошин 15:36 15:40
Малин 16:46 16:48
Коростень-П-З 17:22 17:24
Яблунець 18:07 18:08
Новоград-Волинський 1 18:35 18:37
Орепи 18:47 18:48
Колодянка 18:57 18:58
Радулин 19:07 19:08
Майдан-Вила 19:17 19:18
Шепетівка-1 19:38