Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 78

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Москва 78 з 26/03/2017 щоденно 24:19

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 10:24
Рожище 11:11 11:13
Ківерці 11:28 11:50
Луцьк 12:06 12:29
Ківерці 12:45 12:47
Рівне 13:41 13:47
Здолбунів-Пас. 14:02 14:05
Острог 14:35 14:37
Кривин 14:55 14:57
Славута-1 15:11 15:13
Шепетівка-1 15:36 15:41
Новоград-Волинський 1 16:30 16:36
Коростень-П-З 17:50 17:52
Київ-Пас. 19:59 20:41
Ніжин 22:14 22:16
Бахмач-Пас. 23:05 23:07
Конотоп-Пас. 23:30 23:47
Кролевець 00:24 00:26
Терещенська 00:46 00:48
Хутір Михайлівський 01:25 02:05
Суземка 02:42 03:32
Брянськ-Льговский 04:46 04:51
Москва Київська 10:43

Розклад у зворотньому напрямку